2733
2739
عنوان

چه آرزو هایی داشتید که برآورده نشدن و حسرتش میمونه براتون همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 155 پست

ارزو داشتم پزشکی قبول بشم

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرزو داشتم که پدرم رو با دستای خودم ترخیص میکردم و میاوردم خونه که نشد

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2728
اینکه تو ی خانواده بودم که دجارمحدودیت وعقایدمزخرف مرد سالاری نبودو اززندگیم لذت میبردم

من بابام همیشه مارو از پسرام  بهتر میدونستم ولی حیف که خراب کرد زندگیمونو

2740
هی چی بگم مداد رنگی که چیزی نیست من حسرت خرید عید سفره شب یلدا سفره هفت سین خیلی چیزا رو داشتم حسرت ...

وای تو منی یا من توام🤓🍓

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃
2706