2752
2734
عنوان

به نظرتون این مرد داره خیانت میکنه؟😏

| مشاهده متن کامل بحث + 1789 بازدید | 187 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه😐😂 مثلا روز آخر  سه دقیقه بعد جواب میداد

شاید دوست داشته و ب دلایلی مجبور شده کات کنه

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
اشکال نداره بهتر ک چهره واقعیشو دیدی انشالله که وفادار مهربونو خوشتیپ قسمتت شه ولی با این تفاوت که ر ...

الان ک دیگ ازدواج کردم😀😀 داستان برا 5 سال پیشه... بجه بودم دبیرستانی بودم... خیلی پشیمونم سال مهم کنکورمو گزاشتم برا این چرندیات... حالا ک گذشت... ولی از من نصیحت برا شماها ک تا کسی نیومده جلو و با پدر مادرتون صحبت نکرد ک دخترنو میخوام،تا متعهد نشد نسبت بهتون و واقعا بعنوان خانوم زندگی ش شما رو نخواست، به هیچکس دل نبندین... حتی اگ قرار شد دوست باشین تا سال دیگ بیاد خواستگاریتون😑 بگین اگ واقعا میخوای منو همین الان بیا خواستگاری... چون غیر این هیچ جورخ نمیشه رو کسی حساب کرد

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 
خاک بر سرش بعدش دستش رو شد با سه نفر همزمان در رابطه بوده فالگیر بهم گفت😏

این ک دلیل نیس واسه پسرا😂😂پسرخاله من عاشقه یه دختره س ۴ ساله ولی ۱۰۰ تام دوس دختر داره😂شهریورم میره خواستگاریش.دوست داشتنه پسرا اینه عزیزم😁😁😂😂🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏