2733
2734
عنوان

به نظرتون این مرد داره خیانت میکنه؟😏

| مشاهده متن کامل بحث + 1789 بازدید | 187 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
نه😐😂 مثلا روز آخر  سه دقیقه بعد جواب میداد

شاید دوست داشته و ب دلایلی مجبور شده کات کنه

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
اشکال نداره بهتر ک چهره واقعیشو دیدی انشالله که وفادار مهربونو خوشتیپ قسمتت شه ولی با این تفاوت که ر ...

الان ک دیگ ازدواج کردم😀😀 داستان برا 5 سال پیشه... بجه بودم دبیرستانی بودم... خیلی پشیمونم سال مهم کنکورمو گزاشتم برا این چرندیات... حالا ک گذشت... ولی از من نصیحت برا شماها ک تا کسی نیومده جلو و با پدر مادرتون صحبت نکرد ک دخترنو میخوام،تا متعهد نشد نسبت بهتون و واقعا بعنوان خانوم زندگی ش شما رو نخواست، به هیچکس دل نبندین... حتی اگ قرار شد دوست باشین تا سال دیگ بیاد خواستگاریتون😑 بگین اگ واقعا میخوای منو همین الان بیا خواستگاری... چون غیر این هیچ جورخ نمیشه رو کسی حساب کرد

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
خاک بر سرش بعدش دستش رو شد با سه نفر همزمان در رابطه بوده فالگیر بهم گفت😏

این ک دلیل نیس واسه پسرا😂😂پسرخاله من عاشقه یه دختره س ۴ ساله ولی ۱۰۰ تام دوس دختر داره😂شهریورم میره خواستگاریش.دوست داشتنه پسرا اینه عزیزم😁😁😂😂🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
2706