2737
2734
عنوان

دارم از استرس و بغض و ترس میمیرم..من خیلی بدبختم

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 96 پست
جای من بودی چیکار میکردی خونه قدیمی پر سوسک دو شب پیش یه سوسک تو سینک روی ملاقه ام دیدم تا خود صبح ن ...

بقران دست خودم نیست اصلا نمیخوام اینجوری باشم

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!
منم مثل شمام عزيزم الانم از ترسش اومدم تو حال پذيرايي نشستم تا صبح بشه بخوابم،

مگه دیدی؟

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقران دست خودم نیست اصلا نمیخوام اینجوری باشم

میفهممت بخدا الان انقدر ناراحتم که نگو ولی از تو چاه اومدم برو سم کشاورزی بگیر بریز تو چاه خونت همه چاه ها رو بگیر دو روز خوته نباش بعد بیا تا یه سال راحت راحتی

من قشنگ می فهممت تمام تنم می لرزه..دهنم خشک می شه و عرق می کنم

منم خیلی لرزش میگیرم

2731
خونه من پره از لوله حموم میاد جلودرحموم پودر شهاب بزن تابیاد بیرون بمیره مال من ازحیاط میومدن م ...

اینا ک میگی اشمزخونس من از اونا انقد نمیترسم .سوسکی ک من میبینم دو بند انگشته

میفهممت بخدا الان انقدر ناراحتم که نگو ولی از تو چاه اومدم برو سم کشاورزی بگیر بریز تو چاه خونت همه ...

یعنی بریزم تو چاه اثر داره اب بریزم اثرش نمیره؟از کجا بخرم؟

اینا ک میگی اشمزخونس من از اونا انقد نمیترسم .سوسکی ک من میبینم دو بند انگشته

ریز نیس که عکس بدم؟؟؟

بابا انقده گندن باشاخکای گندههههه ازهمون دوبندیا شایدم سه بند انقدم سرعتی میان سمت ادم

توهم بااین اسمت گشنمهههه

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
یعنی بریزم تو چاه اثر داره اب بریزم اثرش نمیره؟از کجا بخرم؟

نباید آب بریزی باید چاه ها رو بگیری نمونی خونه

از مغازه های سم و...کشاورزی دارن به هسمرت بگی میدونه کجا بخره

2738

سوسک از همه جا میاد دیگه!!!! بهش فکر نکن. از سم ها که اب میریزی سفیذ میشه بگیر بریز ت‌ چاه..فروشکاهای کشاورزی دارن .. اگر‌ اپارتمانین بهتره یک شب همه تون بریزین . یک چند ساعت هم اب نریزی مثلا شب بریز . اگر م خیلی خیلی حساسی زنگ بزن از روزنامه یا اینترنت هر شیش ماه بیان برات سم بزنن.. حواستم باشه در چاه های دستویی و حمامت همیشه بسته باشه 

مگه دیدی؟

نه انقدر حساس شدم ،صدا راه رفتنشون ميشنوم مخصوصا رو كولر

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم
سوسک از همه جا میاد دیگه!!!! بهش فکر نکن. از سم ها که اب میریزی سفیذ میشه بگیر بریز ت‌ چاه... ا ...

در حموم اون مربعه بسته بود اما توری توش نبود ممکنه از اونجا اومده باشه؟همش دارم فک میکنم وقتی من طبقه چهارمم ازکجا اومد

به شدت درکت میکنم منم فوبیا عنکبوت دارم بیچاره شدم

کاش میتونستم خودمو درمان کنم وقتی میبینم تنم مور مور میشه پشتم شروع میکنه لرزیدن

2706