2737
2734

همیشه باید از چیزی ک واهمه دارم و ب شدت فوبیا دارم سرم بیاد ادم انقد بدبخت.

میدونم الان مسخرم میکنین ولی فوبیای یه ادم دست خودش نیست

من به شدت از سوسک میترسم

الان ک نزدیک دوساله تو این خونه ام ۴تا دیدم

امشب داشتم میرفتم تو اتاق خواب پتو بیارم تنهام خودمو بچم

یهو دیدم یه سوسک گنده جلو در حموم فرا. کرد رفت تو اتاق.

من جوری خودمو از ترس چنگ زدم تا همه جام درد گرفته حتی الانم.سریع تارو مار ورداشتم اما گم شدخ بود.نشستم رو تخت و دور تا دور از دور پاشیدم ک بیاد بیرون.اما نیومد.انقد نشستم رو تخت زجه زدم و خدارو قسم دادم(فقط فوبیایی هادرکم میکنن)ک حد نداشت یهو دیدم اومد وسط اتاق منم یه عالمه اسپری کردم بهش ک الان تو دماغمم میسوزه

بع  با چه مصیبت و چجوری و با گریه جنازشو ورداشتمش دیگه به کنار

الان  اصلا خواب به چشمم نمیاد.دلم میخواد بفهمم از کجا اومده ترخدا گمکم کنین

مامانم گفت از تراس اما در تراس کامل چفت میشه نمیشه

تو حموم تاحالا سوسک ندیدم میشه ازونجا اومده باشه  اخه سقف کاذبه بالاش بازه

یبارم جلو دستشویی دیدم.اما اتاق خواب و دستشویی خسلس فاصله دارن یعنی ازونجا اومده تا اتاق خواب رفته با هر قدم کثیفش؟دارم سکته میکنم حس میکنم خونه الان پر سوسکه و این یکیو شانسی دیدم

خدایا چیکا. کنم

بچه ها یعنی از کجا امده اخه؟تروخدد مسخرم نکنین

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از حشره کشای گچی بگیر دورتادور خونه بکش 

بچه کوچیک دارم دست میبره میکنه دهنش

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!

حتما از چاه دستشويي اومده 

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2738

من ترس ندارم..اما به سدت چندشم میشه و متنفرم ازش..یعنی سوسک از یه جا رد بشه تا جند روز از اونجا رد نمیشم...یا اگه جایی ببینم تو خونه تا چند روز ضد عفونی میکنم....

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂

سم بریز دور تا دور خونت

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

مسخره نداره گل فوبیاعه دیگه 

هرکی مسخره کرد یکم از لحاظ علمی پایینه

خوبه که باهاش مواجه شدی حتما از یکی بخاه تمام درزا و درای ورودی و راه های فاضلابو سوسک کش بریزه تا دیگه نیان اینجوری نصفه شبی سراغت

https://harfeto.timefriend.net/273090420     صبح که از خواب بیدار شد رو سرش فقط سه تار مو مونده بود، با خودش گفت: "هییم! مثل این که امروز موهامو ببافم بهتره! "و موهاشو بافت و روز خوبی داشت!فردای اون روز که بیدار شد دو تار مو روی سرش مونده بود "هیییم! امروز فرق وسط باز می کنم" این کار رو کرد و روز خیلی خوبی داشت!پس فردای اون روز تنها یک تار مو روی سرش بود "اوکی، امروز دم اسبی می بندم" همین کار رو کرد و خیلی بهش میومد!روز بعد که بیدار شد هیچ مویی رو سرش نبود! فریاد زد: ایول! امروز درد سر مو درست کردن ندارمهمه چیز به نگاه تو بر می گرده! می تونی از زندگی لذت ببری یا ازش ناامید بشی💙               
اگه حال نداری اصلا نیا تو تاپیک برو بخاب  ضدحال_نباشیم_لطفا#  

اصلا تمیخوام این ادمارو ریپ کنم میبینن حال منو چرت و پرت بلغور میکنن

2706