2737
2739
عنوان

من با این مادرشوهر رو مخ چیکار کنم😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1217 بازدید | 68 پست
ببین  رفت و امد رو کم  کن راه  حل سادست

اونو ک نمیتونم... فقط هر موقع میرم اونجا خدا خدا نیکنم خواهرشوهرم اینا نیان... اونا نباشن ک اوکیه

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
😂😂 خواهرشوهر منم همینه... تا دو ماه ک بچه فقط سیب زمینی میخورد... بعدش دیگ رو آورد به سرلاک راحت ک ...

شاید الان بگی جدی نیست اما اینا رفته رفته روی هم جمع میشه و به جایی میرسه که دیگه با صحبت منطقی هم نمیتونی درستش کنی و همین مقایسه بعد ها باعث میشه بچه خودت اعتماد به نفس نداشته باشه و فکر کنه که باید تو همه چیز با پسر عمه ش هماهنگ باشه تا عزیز بشه.سعی کن با درایت ساکت شون کنی.بگو هرکسی فیزیک بدنش با اون یکی متفاوته و درست هم نیس بچه رو مقایسه کنی باعث میشه اعتماد به نفسش بیاد پایین.بهتره که فقط خود بچه رو تشویق کنید..من برای خودم یه تز دارم که اینو بدون هیچ علم و مطالعه ای فهمیدم.هنوزم بچم دنیا نیومده.اون تز اینه..مثلا دیدین بعضی ها میگن نی نی را ببین غذا میخوره توهم باید بخوری....درصورتی که باید به بچه اینو فهموند که غذا خوردن برای بدنت مفیده زودتر بزرگ میشی قوی میشی زودتر دوچرخه سواری یاد میگیری.تو مدرسه بهتر یاد میگیری.مریض نمیشی.....و هزاران انگیزه دیگه .باید به خوده بچه اعتماد به نفس داد و بخاطر خودش تشویقش کنی نه بچه دیگران.و تو تمام موارد دیگه هم همین باشه.خانمای ایرانی متاسفانه نه خودشون بلدن نه میرن یاد بگیرن.بدتر اینکه آموخته غلط شون را به دیگران هم انتقال میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حالا شاید اون از روی خوبی  براش نوش میگه. به دل نگیر ، یک باز بگو دیگه وقتی اینهمه ک ...

اونکه میدونم قصدش این نیس ک مثلا لج منو دربیاره... ولی اینم میدونم ک دخترشو دانای کل میدونه درحالیکه اصلا اینطور نیست😑

شاید الان بگی جدی نیست اما اینا رفته رفته روی هم جمع میشه و به جایی میرسه که دیگه با صحبت منطقی هم ن ...

این نکته اخری ک گفتی خیلی قشنگ بود👌👌

2731
وااای این خریدو اینارو راست میگی... به منم میگن ازونایی ک اون داره بگیر... من مامانم اینا سیسمونی ر ...

بگو عزیزم من اصلا دوس ندارم بچم کهنه بقیه رو بپوشه خداروشکر خدا انقدر بهمون داده که میتونیم بهترینا رو براش بخریم.شما هم غصه نخور تو شهر پره از نیازمند برو بده به اونا.بچه من نیازی نداره و تازه سلیقه من با شما فرق داره.اینطوری بهش فهموندی که اصلا چشمت به وسایلش نیست

حالا کلاسم بری میگن خودت هیچی بلد نبودی اینا رو تو کلاس یادگرفتی

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

عزیزم یه بار دیگم خواست کلاس رفتنای دخترشو به رخت بکشه بگو مامان پس شما که کلاس نرفتید چطور بچه هاتونو بزرگ کردید '!!!!!!

بعدشم بگو مامان من خیلی خوب بچه هاشو بزرگ کرده حالام تو بزرگ کردن نوهاش هممون ازش راهنمایی میگیریم بعدم بگو تو کلاس یه چیز یاد میدن به همه مادرا هر بچه ای هرلحظه هزارتا کار میکنه برای همش که راهکار نمیدن بعدم بگو من اگه یه موقعه جایی تو تربیت بچم بمونم میرم پیش مشاور این به نظرم بهتره .با بگو مادرجون فلانی که کلا تو کلاساس کی وقت میکنه به بچش برسه ،یه بارم با حالت متلک بگو فلانی بندهخدا دلم برای اسم بچه رو بگو میسدزه تا حالا سوپ و فرنی و ... نخوره خوبه مادرش عذاب وجدان نداره ،سریع و قاطع جوابشونو بده تا ساکت بشن و به قول خودت تربیت بچتو خراب نکنن فردام بچت اعتماد به نفس داشته باشه 

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
2738
عزیزم یه بار دیگم خواست کلاس رفتنای دخترشو به رخت بکشه بگو مامان پس شما که کلاس نرفتید چطور بچه هاتو ...

اوهوم... اصلا سیستم تربیتشون با ما کلی فرق داره...