2733
2739
عزیزم ما خودمونم پسر داریم بعدشم بدی دو طرفه نمیشه حتما بدی دیدم که میگم دختراش همه وسایلا ایرانی و ...

منم مثل تو ام.مهمونی هاشون همه هستن ما رو دعوت نمی کنن.

ولی برام مهم نیست .میگم خوب منم دعوت نمی کنم .

حرف من یه چیز دیگه بود .به نظرم خطاب کردنه ...البته ببخشید .به من ربطی نداشت

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبشد راهنمایی کردیا  خب یسالو نیمه همش کارم شده دوا دکتر امپول ای یو ای

عزیزم نهایتش باید رحم اجاره کنی یا بچه بیارین من خدا نیستم گلم که بچه بهت هدیه بدم فقط میتونم براتون دعا کنم

2728
وتوکل علی الله وکفی بالله وکیلا....آدم اونجایی که دیگه از دستش کاری برنمیاد ونمیدونه چیکار باید بکنه ...

نماز جعفر طیار رو دختر یا پسر در روز جمعه بخونه .بعدش با اشک ریختن از خدا زوج مناسب خودش رو طلب کنه.

این نسخه امام رضاست.

تا ظهر جمعه بخونه .تر جیحا در یک مکان مقدس مثلا حرمی جایی.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2740
پس ۸۰ درصد حله دیگه ...۲۰درصدم خدا باید شرایطشو جور کنه...مادرشوهرت همیشه نیس که بسپار بخدا دعا کن ا ...

خیلی ممنون ازت گلم.دلمو روشن کردی♥♥♥

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
جدا شدم هیچ خواستگار به درد بخوری ندارم مامانم خیلی مریضه خسته شدم از تنهایی

عزیزم چندوقته جدا شدی؟

انشالا حال مادرتون بهتر بشه

دوست برای خودت پیدا کن باهاشون رفت و امد کن کتاب بخون فیلم ببین دورهمی بزار با فامیلاتون و دوستات البته نه الان که کروناعه

نماز جعفر طیار رو دختر یا پسر در روز جمعه بخونه .بعدش با اشک ریختن از خدا زوج مناسب خودش رو طلب کنه. ...

چشم میگم بهش...ممنونم ازت خواهری😘💚

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
خیلی ممنون ازت گلم.دلمو روشن کردی♥♥♥

قربونت....خوشبخت بشید انشاءالله💚💚💚

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
عزیزم نهایتش باید رحم اجاره کنی یا بچه بیارین من خدا نیستم گلم که بچه بهت هدیه بدم فقط میتونم براتون ...

ممنون از دعاتون رحمم سالمه این حکمت خداست 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
متاسف شدم اما عزیزم این پولا خوردن نداره یه جایی اون طرف پس میده

مرسی عزیزم 

بخدا ماشین شوهرمو اسیب زدن شیشه هاشو شکستن شوهرم نتونست ثابت کنه ولی اونا شاهد الکی اوردن انشالله خدا جوابشونو بده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت