2737
2734
مادرشوهر پست فطرم دختر عفریته ش اسباب کشی داشته همه شون جمع بودن من خونه بابام بودم شوهرمم گفته بیا ...

عزیزم چه توقعی دارین.ببین همه بودن خوب شاید نمی خواسته شما به زحمت بیفتین.باید میرفتی کار می کردی دیگه .خیلی کار دوست دارین؟

انشالله پسر دار بشین .تو رو خدا مادر همسر رو اینجوری خطاب نکنین.اگه یه روز عروس خودتون بهتون اینجوری بگه چه می کنین؟

من که دق می کنم از غصه.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من ام اس دارم چه خوووب😍نویسندشم میشه بگید؟

دبی فورد گلم

اسم کتابش شجاعت اسم نویسندش دبی فورد

صوتیش هم هست

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
2731
باشه مرسی حرف زدی واقعا آروم شدم ❤️

خوشبخت بشید خواهری❤💚

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2738
عزیزم چه توقعی دارین.ببین همه بودن خوب شاید نمی خواسته شما به زحمت بیفتین.باید میرفتی کار می کردی دی ...

عزیزم ما خودمونم پسر داریم بعدشم بدی دو طرفه نمیشه حتما بدی دیدم که میگم دختراش همه وسایلا ایرانی و شش تایی و شوگا دارن میگه جهیزیه ت کج فلانه بیساره خب خودت باشی حرصت نمیگیره؟ اگر نمیگیره و حق و به اون میدی  امیدوارم همچین آدمی سر راهت قرار بگیره تا بفهمی حال من و 

من فقط این مهمه هر جا همسرم هست منم باشم بهش گفتم اگر میخوای از پیشت نرم یا جونت از دست ندی حق نداری ...

عزیزم خودت میدونی اما کار درستی نیست که بخوای همیشه بچسبی به شوهرت و کنار هم باسین گاهی وقتا این دوریه باعث میشه دلتنگ ترت بشه اون باید خودش بفهمه چقد بده که به زنش نگفتن و ناراحت شه نه شما

2706