2733
2739
عنوان

روانی شدم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1971 بازدید | 158 پست
با به کوچیک که تو خونه غلت میزنه دستاش تو دهنشه اصلا امکان نداره کسی که میره نون میخره مراعات نمیکنه ...

عزی م از غذا نمیگیری مطمئن باش با دست  زدن نمیگیری  با سرفه یا عطسه بیمار یا تماس نزدیک و زیاد موندن تو فضای بسته با یه بیمار مبتلا باعث میشه اون بگیره 

من اسفند صد بار همه جا رو تمیز میکردم کلا مشغول بودم ولی الان ۳ ماهه به زند گی قبل کرونا برگشتم

منتظر اتفاقات خوبم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بخدا کلا میشورم

بحدی میوه ها رو میشورم پوستشون کنده میشه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2728
عیب نداره همه الان همین مشکل رو دارن . من دندون درد دارم . بچه هفت ماهه و سه ساله دارم چیکار میشه کر ...

میدونی وقتی شوهر آدم مراعات نکنه کلی هم مشکل داشته باشی باهاش میخوای بکشیش همین😭😭

2738
نه بابا  دیگه تو خونه نفس آدم درنمیاد انقدر بوی وایتکس میاد 😬  

ز یادم وایتکس استفاده کنی خوب نیست ریه ضعیف میشه عجب گرفتاری شدیما😥😥😥

خدایا به بزرگیت قسم خودت مواظب پسرم و همه ی بچه های دنیا باش
من وایتکس نمیزنم ولی همه خریدا رو ضدعفونی با الکل یا میشورم با مایع ظرفشویی بعد آخر سر سینکو با دامس ...

عزیزم ما هم همه این کارا رو میکنیم حتی بیش تر و سخت گیرانه تر ، چه میشه کرد باید تحمل کنیم ولی استرس اصلا خوب نیست ، داخل هوا باشه هم مثلا برای جاهای خیلی شلوغ و محیط بیمارستان و دندانپزشکی هست نه خونه و فضای باز

اسی زردالو رو هم ضدعفونی میکنی من فقط با اب میشورم

من اصلا میوه ضد عفونی نمیکنم فقط سبزی خوردن با آب و نمک 

بارها تو سایتای مختلف دیدوم که میگن  اصلا ثابت نشده با خوراکی منتقل بشه 

تو روخدا وسواس نگیرین به خدا مریض میشبن

منتظر اتفاقات خوبم 

هیچ موردی از انتقال ویروس از روی سطوح و جسم گزارش نشده پس انقد خودتون درگیر شستن ماکارونی و چیپس و پفک نکنید همون ماسک بزنید و دست به دهانتون نزنید اوکی 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
2706