2733
2734
عنوان

روانی شدم😭

1971 بازدید | 158 پست

سلام دوستان

یعنی از دست این کرونا کم مونده سکته کنم همش اسپری الکل دستمه وقتی خرید میاد خونه عزا میگیرم کلی وقت میذارم واسه ضد عفونی کننده بشه و....بعد یهو همسرم مراعات نمیکنه یا من خیلی حساس میدم و باعث دعوادشدیدمون میشه یعنی کم مونده روانی بشم

من هیچ جا نمیرم فقط گاهی با پسرم سوار ماشین شب دور میزنیم خیلی حالم داغونه اعصابم خرده کلی دلم پره انقدر اعصابم قاطیه نمیتونم بنویسمشون😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خونه ما یکسره دعواست 😑

بابام وسواس گرفته یکسره دامستوس اسپری میکنه رو در و دیوار 

انقدر مامانم دعوا کرد الان صبح زود که همه خوابن بلند میشه آسانسور و راه پله و همه جارو کلا ضدعفونی میکنه 😬

2738
خونه ما یکسره دعواست 😑 بابام وسواس گرفته یکسره دامستوس اسپری میکنه رو در و دیوار  انقدر ماما ...

اینکه خیلی خوبه عالیه

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2706