2733
2734
بعد فیلم دل با موجی از اسمای آوا و رستا باید رو ب رو شیم😂

بعد از سریال آقازاده هم با مانلی 😅

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ترک نیستم اما اسم ترکی برای دخترم گذاشتم  دنیز 😁

denizترکی نیستdanizترکی هست فتحه بدی رو د میشه ترکی

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

عزیزمممم🥰🥰 مبارکه ، انشالله در کنار پدر مادرش خوشبخت باشه 🤲

من اسم آیلین و بهنواز رو خیلی دوست دارم😍

آیلین و نمیدونم ولی بهنواز یعنی مهربان 🧡

الانم دیر نیس یکم تو اینترنت بگردین شما و همسرتون قطعا بهترین اسم و براش انتخاب میکنین👌

2728
اسمی ک ب رزیتا بیاد کسی میدونه ؟؟؟ ممنون میشم    هم پسر هم دختر

رادمان. رومینا 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2738
denizترکی نیستdanizترکی هست فتحه بدی رو د میشه ترکی

پس چیه خوب تلفظش همونی که گفتیه در اصل ولی اینجاهمه میگن دنیز

آدمارو از روی ظاهر قضاوت نکنید! نصف اینایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره...
خوشبحالت که دختر داری من که دیگه نمیخوام بچه دارشم دوتا پسر دوقلو دارم الان هشت ماهشونه ارزو داشتم ا ...

عزيزمممم 

خدا پسراتو حفظ كنههه

خوبه كه دوتا زلزله داشته باشي تو خونه هم قد و هم رزمممم🌺🌺😍😍😂

رایان چطور؟ ب رزیتا میخوره؟ 

قشنگه، اسم باید به دل خودت بشینه بنظرم و معنی خوبی داشته باشه 

آره منم ی روزی میگفتن رزیتا نذار فلان بهمانِ ولی من و همسرم واقعا دیدیم همین ب دلمون نشسته و فقط یکب ...

رزیتا هم خیلی اسم قشنگیه، خدا حفظش کنه 

2706