2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهاا واسه من اول سونو نوشت بعدش قرص داد

برامن ننوشت نمیدونم چرا

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت بابت هدیه قشنگت، وقتی که درست از همه جا ناامید بودم بهم امید دادی ❤یکروز قبل موعود بعد یازده سال نازایی و یک سقط پوچ با نامیدی تست زدم و در کمال تعجب مثبت شد😍❤تاریخ 1402/9/13❤ 💜۱۴٠۲/۹/۲۷ صدای قلب کوچولوش رو شنیدم 💜  خدایا خودت نگهش دار برام، پسر قشنگم زودی بیا بغل مامان،من منتظرتم😍😍😘😘 دوستان دعا کنین این یکی برام بمونه من به دعای شما نی نی سایتی ها اعتقاد دارم❤🙏🏻
2728
منم بارداری اولم 6 روز جلو انداختم

وای😍😍😍انشالله منم اینماه جواب بگیرم دیگه چهارساله اقدامم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت بابت هدیه قشنگت، وقتی که درست از همه جا ناامید بودم بهم امید دادی ❤یکروز قبل موعود بعد یازده سال نازایی و یک سقط پوچ با نامیدی تست زدم و در کمال تعجب مثبت شد😍❤تاریخ 1402/9/13❤ 💜۱۴٠۲/۹/۲۷ صدای قلب کوچولوش رو شنیدم 💜  خدایا خودت نگهش دار برام، پسر قشنگم زودی بیا بغل مامان،من منتظرتم😍😍😘😘 دوستان دعا کنین این یکی برام بمونه من به دعای شما نی نی سایتی ها اعتقاد دارم❤🙏🏻
2740
حتما لازم نداشتی عزیزم .توهم۵تا شبی دوتا میخوری؟؟

اره من ماه قبل از شب پنجم پری شبی دوتا گفت بخور،اینماه رفتم پیشش گفتم من روز پنجم پریودم تموم میشه گفت از شب سوم بخور

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من الان توی اقدامم ولی نه سونویی رفتم نه قرصی خوردم نه ازاین فولیکول مولکول ها سر درمیارم😐

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
انشاالله عزیزممم دامن هممون تواین ماه سبزبشه😍😍🥰🥰

انشالله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من الان توی اقدامم ولی نه سونویی رفتم نه قرصی خوردم نه ازاین فولیکول مولکول ها سر درمیارم😐

همینجوری بهتره عزیزم وقتی بدونی همش استرس داریوفکرت درگیره.ایشاالله ک خدایه نی نی سالم بزاره تودلت😍