2733
2739
همینجوری بهتره عزیزم وقتی بدونی همش استرس داریوفکرت درگیره.ایشاالله ک خدایه نی نی سالم بزاره تودلت😍

والا واسه دخترم هم همینطور بود هیچکاری نکردم فقط ماه آخر کلا بیخیال بارداری شدم در کمال ناباوری بعداز ۹ماه دیدم باردارم😅

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

من اینماه سیزده سیکل رفتم سونو 12 تا فولی زیر هشت داشتم قرار شد پریود شدم برم تا بهم دارو بده

و بهم متفورمین داد روزی دوتا

حالا ده روز عقب انداختم و بی بی چک هم منفی بنظرتون ممکنه باردار باشم یا نه پس علت تاخیرم چیه😭

🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا واسه دخترم هم همینطور بود هیچکاری نکردم فقط ماه آخر کلا بیخیال بارداری شدم در کمال ناباوری بعدا ...

ایجانممم عزیزمم ایشاالله واسه این سریم همینجوری راحت حامله بسی

ایجانممم عزیزمم ایشاالله واسه این سریم همینجوری راحت حامله بسی

ممنون عزیزدل.همچنین

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2731
من اینماه سیزده سیکل رفتم سونو 12 تا فولی زیر هشت داشتم قرار شد پریود شدم برم تا بهم دارو بده و بهم ...

من روزسوم پریودیم فولیم۱۴بود.

نمیدونم عزیزم شایدبی بی چکش خراب بوده اخه احتمال خطاش هست بزاردوسه دیگه دوباره تست کن ایشاالله ک مثبت میشه

2738
کلومیفن ک بهتون داد دکتر برای بعدش سونوگرافی ننونشت ک ببینه چقدر تاثیر داشتع ؟

نه عزیزمم نگف برم سونو منم واسه همون الان گیجم نمیدونم رشدکرده یانه بالغ شده یانه