2726

سلام خانوما من روز3پریودیم فولیکولم14م.م بود میخوام اقدام کنم واسه بارداری دکترقرص کلومفین داد گف ازشب۵پریودیم تا۵شب بخورم.تا۱۵تیرطول کشیدقرصم.بنظرتون کی تخمک گذاری میکنم؟؟؟بنظرتون بااین فولی امیدی واسه بارداری هست؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خانوما من روز3پریودیم فولیکولم14م.م بود میخوام اقدام کنم واسه بارداری دکترقرص کلومفین داد گف از ...

بله عزیزم من فولیکولم 13 بود حامله شدم دکترم گفت فولیکول بالغ هس برا بارداری

خدایا مسافر کوچولوم رو به تو می‌سپرم.👶❤️                خدایا خودت بسلامتی برسونش دستم.. ❤️🙏.               خدایا هرکی بچه نداره یکی از فرشته‌های کوچولوت رو بهشون هدیه بده.. 🙏🧡 
2728
بله عزیزم من فولیکولم 13 بود حامله شدم دکترم گفت فولیکول بالغ هس برا بارداری

جدی؟؟وای خیلی خوشحالممم کردییی

پس دعاکن بشم این ماه۵مرداد موعدپریمه ایشاالله ک نشم

سلام منم فعلا دارم کلومیفن میخورم،ماه قبل خوردم حامله نشدم دیگه ببینم اینماه چی میشه

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت بابت هدیه قشنگت، وقتی که درست از همه جا ناامید بودم بهم امید دادی ❤یکروز قبل موعود بعد یازده سال نازایی و یک سقط پوچ با نامیدی تست زدم و در کمال تعجب مثبت شد😍❤تاریخ 1402/9/13❤ 💜۱۴٠۲/۹/۲۷ صدای قلب کوچولوش رو شنیدم 💜  خدایا خودت نگهش دار برام، پسر قشنگم زودی بیا بغل مامان،من منتظرتم😍😍😘😘 دوستان دعا کنین این یکی برام بمونه من به دعای شما نی نی سایتی ها اعتقاد دارم❤🙏🏻
جدی؟؟وای خیلی خوشحالممم کردییی پس دعاکن بشم این ماه۵مرداد موعدپریمه ایشاالله ک نشم

انشالله که باردار بشی عزیزم 😘 

خدایا مسافر کوچولوم رو به تو می‌سپرم.👶❤️                خدایا خودت بسلامتی برسونش دستم.. ❤️🙏.               خدایا هرکی بچه نداره یکی از فرشته‌های کوچولوت رو بهشون هدیه بده.. 🙏🧡 

من اینبار جلو انداختم نمیدونم چرا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت بابت هدیه قشنگت، وقتی که درست از همه جا ناامید بودم بهم امید دادی ❤یکروز قبل موعود بعد یازده سال نازایی و یک سقط پوچ با نامیدی تست زدم و در کمال تعجب مثبت شد😍❤تاریخ 1402/9/13❤ 💜۱۴٠۲/۹/۲۷ صدای قلب کوچولوش رو شنیدم 💜  خدایا خودت نگهش دار برام، پسر قشنگم زودی بیا بغل مامان،من منتظرتم😍😍😘😘 دوستان دعا کنین این یکی برام بمونه من به دعای شما نی نی سایتی ها اعتقاد دارم❤🙏🏻
سایز فولیت چندبود؟؟

نرفتم،دکتر برام ننوشت گفت اصلا چون تازه شروع کردی ما سونو نمیدیم،اگه بااین دو دوره نشدی یه فکر دیگه میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706