2733
2739
😂😂😂می خواستی حرصشو در آری

اره دیگ😄میدونم دوس نداره همیشه میگ لباسی بپوش ک همه چیت بیرون نباشه

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يبار براي خنده موهامو گوجه اي بستم بالاي سرم 

پسر خالم اومد ميخواست چيزي بگيره ببره منم چادر سرم كردم ولي موهام ديده ميشد

با عصبانيت گفت اين چه چادريه كه گوجت بيرونه😐

هيچي ديگه من پخش زمين شذم از خنده خودشم خندش گرفت😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

شوهر من حسود شده بود خنده م میگرفت ی خرس گنده دارم خودش واسم خریده من وقتی اون رو تخت نیس خودم تنهام بغلش میکنم اومده دیده بغلش کردم میگه من اونو میندازم بیرون واسه چی بغلش کردی خرس تو منم باید منو بغل کنی😂😂😂

مامان دوتا دخمل ناز 😍
😏😐

🔻خانوما ﻫﻤﯿﺸﻪ با دید مثبت به شوهرتون نگاه کنید😊💑

مثلا ﺍﮔﻪ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﻣﯿﺪﻩ ﺑﺮﺍﺵ ﭼﺎﯼ ﺩﻡ ﮐﻨﯿﺪ، ﭼﻮﻥ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺧﺴﺘﮕﯿﺶ ﺩﺭ ﺑﺮﻩ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺧﻮﺏ ﺑﻪ ﺣﺮﻓﺎﺗﻮﻥ ﮔﻮﺵ ﺑﺪﻩ☕️

ﺍﮔﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﭘﺨﺘﺘﻮﻥ ﺍﯾﺮﺍﺩ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ، ﭼﻮﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﺛﺎﺑﺖ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻃﻌﻢ ﻏﺬﺍﻫﺎﯼ ﺧﻮﺷﻤﺰﺗﻮﻥ ﻫﻨﻮﺯ ﺯﯾﺮ ﺩﻧﺪﻭﻧﺸﻪ🍝

ﺍﮔﻪ ﺑﻪ ﺑﻘﯿﻪ ﺧﺎﻧﻮﻣﺎﯼ ﺧﻮﺷﮕﻞ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﻪ، ﭼﻮﻥ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺷﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻫﺴﺘﯿﺪ👸🏻

ﺍﮔﻪ ﺭﻭﺯ ﺗﻮﻟﺪﺗﻮﻥ ﯾﺎﺩﺵ ﻣﯿﺮﻩ ﺑﺮﺍﺗﻮﻥ ﻫﺪﯾﻪ ﺑﺨﺮﻩ، ﭼﻮﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﻭﺍﺳﻪ ﺁﯾﻨﺪﺗﻮﻥ ﭘﻮﻝ ﭘﺲ ﺍﻧﺪﺍﺯ ﻣﯿﮑﻨﻪ💰

خلاصه ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩید مثبت ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ! 🤗

ﭼﻮﻥ ﭼﺎﺭﻩ ﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﺟﺰ ﺍﯾﻦ ﻧﺪﺍﺭﯾﺪ😐

🔺نمیشه کُشتش که... والا ! میخواستی شوهر نکنی😂

2738

بازن مثل بچه ها رفتار کردنواصلا دوست ندارم خودم به عنوان یک انسان بالغ وعاقل میدونم چیکارم بده وچکارم خوب اگرم بنا باشه اشتباه کنم خودم باید بپذیرم ودرستش کنم همونطور که مردها اشتباه میکنن غیرت داشتن به این معنی نیست که روسریم اگر افتاد شوهرم یجوری نگام کنه که شلوارم وخیس کنم غیرت داشتن یه مرد به خیلی چیزهای دیگه است

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙

ولی مثلا با خواهراشم گرم میگیرم خیلی حسودیش میش میگ میخوام فقط به من محبت کنی 😔😔دیگ دوساعت باید مخشو بزنم ک فقط تو رو دوس دارم جلو خواهرش میگ رها ب خواهرم رو نده (ب شوخی)خواهرشم پا میشه یه چنتا مشت میزنه دست خودش درد میگیره میاد میشینه 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
دقیقا  معنی غیرتو بد فهموندن بهشون مشکل اینجاس ک زنا هم اینقد شخصیتشون تو بچگی خورد شده ک برد ...

دیقاااااا همینطوره.

کاش مامان باباها انقد عرضه و شعور داشتن ک بچه هاشونو تحقیر نمیکردن ک بعد ازدواج فک کنن لیاقتشون همین کتک خوردناست😔

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

من مجردم داداشم خیلی غیرتی میشه حرصمو در میاره😠😠😠اصلا بامزه نمیشه😒

یه بار با داییم اینا رفته بودیم بیرون دختر داییم گفت بلند شو بریمWC داداشم گفت لازم نکرده بشینین😐😐اگه یه ذره نگردین نمیشه😐😒😒منم گفتم چی میگی تو بلند شو باهم بریم😂😂😂😂