2737
2739
کلا خیلی خوشم میاد اینجوری می شه  یه حس خیلی خوبی پیدا می کنم که انگار بهم توجه می کنه یا خیلی ...

ارع باحالع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط بعضی وقتا روسریم میفته برمیداره میکنه سرم بعد اونسری دقت کردم حواسش هس ک کجا مرد هس کجا نیس جایی ک مرد باشه میپوشه روسریمو ولی جایی ک نباشه اذیتم نمیکنه وقتی اعتراض میکردم اخم میکرد کار خودشو میکنه اره من واقعا دوس دارم این غیرتشو 

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...
2731
ینی مردایی که با غیرتت روی زنای دیگه نظر ندارن؟ 

ینی بنظرت ادمهای باغیرت به ناموس مردم نظر بد دارن خدایی؟(وقتی خودشون ناموس دارن)

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2740

پریشب گفتم میخوام ازین تیپ لشا بپوشم ک پیرهن زیرو میکنن توشلوار خیلی جدی گف این کارا جرئت میخواد بعدم ک گفتم دلم میخواد قهرکرد ناراحت شد  ولی درکل نمیپوشم 

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...
مردا غیرت داشتن چششون دنبال زن مردم نبود😑😑 یا زنشونو اذیت نمیکردن

دقیقا 

معنی غیرتو بد فهموندن بهشون

مشکل اینجاس ک زنا هم اینقد شخصیتشون تو بچگی خورد شده ک بردگیو مناسب میدونن و ب اسم غیرت زور و اجبارو تحمل میکنن

😂😂😂چیزی بهت نمی گه؟ 

نه میدونه ک من کاری نکردم تقصیر من نیست 😂😂مثلا بخدا من چادریم با حجاب البته خودم خواستم ولی بازم پسرا تو خیابون نگاه میکنن یا مثلا ماسک و عینک و چادر همه چیز اوکی ولی فروشنده مغازه همش با من حرف میزنه شوهرم داغ میکنه 😂😂

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤