2737
2734

بچه ها ما قبلا یه خونه ی خیلی بزرگ و شیکی داشتیم که من عاشقش بودم و از بچگی تو اون خونه بزرگ شدم تا این که به خاطر به اجرا گذاشتن مهریه توسط مامانم مجبور شدیم خونه رو بفروشیم تا پول اونو بدیم، الان اومدیم یه خونه ای که نصف خونه ی قبلیمونه و در ورودی زنگ زده و نمای خونه آبروریزیه، حتی دیگه نمیتونم خونمونو به کسی از دوستام نشون بدم، و از طرفی چون خونه پمپ نداره فشار آب به شدت کمه و اصلا نمیشه حموم رفت چون شامپو کامل شسته نمیشه، و خونه چون شمالیه اصلا نور نمیاد تو خونه و ۲۴ ساعته خونمون تاریکه حتی صبحا و ظهرا...همش تو ذهنم ناخوداگاه این خونه رو با خونه ی قبلیمون مقایسه میکنم و از مامانم متنفر میشم و هر روز بداخلاق تر و بدعنق تر از دیروز...به نظرتون طبیعیه یا من کم تحمل شدم؟

امروز بابام گف خیلی غرغرو شدی بسه دیگه😞 منم بدتر اعصابم به هم ریخت

مامانت رفت 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

باورت میشه منم عین توام،با این فرق که ما قبلا تو این خونه حیاط دار قدیمیا میشستیم الان اومدیم آپارتمان دارم دیووونه میشم  

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     

کمی پدرت رو درک کن. اون بنده خدا شاید الان بهتر ازاین نمیتونه برات فراهم کنه. کمی باهاش مهربون تر باش عزیزم

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
مامانت رفت 

نه مامانمم باهامون تو همین خونه زندگی میکنه ولی من چون ازش کینه به دل گرفتم همش باهاش دعوا میکنم و تقریبا باهم قهریم، خیلی وقته که دیگه برا همدیگه ذره ای اهمیت نداریم و از هم بدمون میاد

2738
باورت میشه منم عین توام،با این فرق که ما قبلا تو این خونه حیاط دار قدیمیا میشستیم الان اومدیم آپارتم ...

عزیزم😞 فقط من میتونم حستو درک کنم

شما برا چی رفتین از اون خونه؟ مامان توام مهرشو گذاشت اجرا؟

کمی پدرت رو درک کن. اون بنده خدا شاید الان بهتر ازاین نمیتونه برات فراهم کنه. کمی باهاش مهربون تر با ...

برا همین اعصابم از دست خودم خورد میشه چون پدرم خیلی مهربونه و همه ی تلاششو میکنه که آب تو دل من تکون نخوره ولی من اصلا قدردانش نیستم و از همین کلافه ام از یه طرف همش غر میزنم از یه طرف دو دیقه بعد پشیمون میشم و غصه میخورم

نه مامانمم باهامون تو همین خونه زندگی میکنه ولی من چون ازش کینه به دل گرفتم همش باهاش دعوا میکنم و ت ...

تو همونی نیستی که داداشت از شوهر اول مامانت بود

چرا با پدرت زندگی نمی کنی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
تو همونی نیستی که داداشت از شوهر اول مامانت بود چرا با پدرت زندگی نمی کنی

چرا عزیزم همونم، منو پدرم با هم زندگی میکنیم دیگه مامانمم چون جدا نشده گاهی میاد به ما سر میزنه گاهی میره پیش داداشم

چرا عزیزم همونم، منو پدرم با هم زندگی میکنیم دیگه مامانمم چون جدا نشده گاهی میاد به ما سر میزنه گاهی ...

خدا مادرت و شفا بده 

واقعا هیچی از مادری نمی دونه 

چقدر پرو هم هست

عزیزم😞 فقط من میتونم حستو درک کنم شما برا چی رفتین از اون خونه؟ مامان توام مهرشو گذاشت اجرا؟

نه عزیزم،صاحب خونه میخواست بکوبه ما مجبور شدیم بلند شیم الانم با این قیمتا سخت بود اون چیزی که میخواستیم رو پیدا کنیم،سعی کن اول حال خودت رو خوب کنی،اونوقت رابطه ت با پدرت هم بهتر میشه  

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     
2706