2733
2734
عنوان

اگر یه زن و شوهر ببینین با دوتا بچه رو موتور نشستن په فکری میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 114 پست

وا من الان چندین ساله با دوتا بچه سوار موتور میشم نمیدونستم ادمای کوته فکری به ما نگاه میکنن و حرفی تو دلشون و فکری تو سرشون درباره ی ما دارن 

الان با این تاپیکت خیلی بیشتر از قبل سوار موتور میشم تا بیشتر مردم از کار و زندگیشون بزنن درباره ی من فکر کنن 😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب من ربطی نداره ک بخوام درموردش فکرکنم

البته ب شما ربطي نداره كه بخاي در موردش نظر بدي،نه فكر كني

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

من یه دوست دارم که هم ماشین دارن هم موتور عشقی سوار موتور میشن کلی هم حال میکنن

من یکی رو ببینم توی این شرایط میگم خوش به حالشون دارن حال میکنن بچه ها هم که عشق موتورن دارن لذت میبرن

2731

من یه دوست دارم که هم ماشین دارن هم موتور عشقی سوار موتور میشن کلی هم حال میکنن

من یکی رو ببینم توی این شرایط میگم خوش به حالشون دارن حال میکنن بچه ها هم که عشق موتورن دارن لذت میبرن

2740
ربطش اینه که موتور خطرناکه و برای بچه کوچیک مناسب نیس  اونم سه نفری رو موتور

درسته کمی خطرناک هست ولی وقتی آروم رانندگی بشه وبااحتیاط و از سر نداری طرز فکر شما که میگید پدرومادر بیفکرن کمی غیرمنصفانه ست. 

رفته بودیم بنگاه به یارو گفتیم چند خونه یه نگا به سر وضعمون کرد گفت متری دو تومن😂😂😂فکر کرد مستاجریم واسه همون خجالت میکشم

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
خب دیدی فکر میکنی بدبخت بیچارن😂😂😂😭😭😭

نه والا

فقط بخاطر امنیت بچه این دعا رو میکنم براشون.

چون با بچه کوچیک سخته.

من هر وقت زن چادری روی موتور میبینم میگم کاش چادرش رو در بیاره که نره لای چرخ موتور خدا نکرده

این کاربری از تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ دست شاباله هست و پست های قبل مربدط ب شخص دیگه ایه.درخواست دوستی ب هیییچ‌عنوان قبول نمیکنم ،اگر با نظر من مخالفی لطفا ریپ نکن🌺 

والا یه مصاحبه خوندم از همایون شجریان که خیلی وقتا چون حوصله ترافیک نداره موتور سوار میشه؛ این طرف و اون طرف میره، و چون کلاه کاسکت میذاره کسی اونو نمی شناسه . خیلی برام جالب بود 😄

حالا شما هم کلاه ایمنی بذارین که خدایی نکرده اتفاقی نیفته، وگرنه نظر بقیه که مهم نیست

عزیزم من به نظر مردم کاری ندارم..چون قرار نیست همه ازمون راضی باشن...کلی اول اینکه مگه نمیگی مسیر کوتاهه؟خب پیاده برو و خودتو و بچه هاتو به خطر ننداز...دوما اینکه دور از شان یه زنه بچه داره ک سوار موتور بشه و لنگاشو اینور اونوز باز کنه و بخواد با اون حالت از موتور پیاده بشه.. تو کوچه خیابون..اگه کوهی دشتی جایی بود خود من خیلی پایه ام.کشورهای اروپایی هم برای اینکار جای مشخص و موتور خاصی دارن...

2706