2737
2739
عنوان

غذا درست کردن تو این شرایط اقتصادی

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 79 پست
من باردارم.غذا که نمیتونم بخورم.بیشتر میوه دیگه چی بگم

نوش جونت عزیزم شما الان واجبته باید بخوری تا به گوگولی تو دلت ویتامین برسه 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله اینطوری سخته منم تو شرایط شمام ولی از وقتی پسرم دنیا اومده اوضاع بهتر شده

وای من دیگه کلافه شدم امروز باز برادرشوهرم اینا اینجان ظهر شوهرم گوشت گرفته تو حیاط براشون کباب درست کرده یه مقدار هم گوشت گرفته مادرشوهرم برگشته به جاری ام میگه بیا این گوشتارو خرد کنیم منم اعصابم خرابه از ظهر آخه عزیز من به شما چه من خودم میخوام خرد کنم قصد داشتم خورشتی و آبگوشتی و چرخ کردنی رو جدا کنم اما خوب صاحب اختیاری نیستم عملا، فقط ببخشید تو کارای خونه و روابط جنسی زن شوهرم هستم تو مسایل دیگه همه کاره مادرشوهرمه

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
2731
خوب یه چیز ساده بزار.املت.سیب زمینی تخم مرغ ابپز با پیاز داغ.کوکو .کتلت.کشک بادمجون.عدسی .لوبیا چیتی ...

لوبیا چیتی کیلویی ۳۲هزارتومن😐

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
چقد خوب گوشت قرمز واقعا گرون شده منم امتحان میکنم پس ممنونم عزیز دلم 💙

بفهمن مردم دارن گوشتای دیگه مث بوقلمون و بلدرچین و.... میخرن و استفاده میکنن جای گوسفند و گوساله... ایناهم گرون میکنن ازبس بی وجدانن. 

🎉🎉🎉🎉
بفهمن مردم دارن گوشتای دیگه مث بوقلمون و بلدرچین و.... میخرن و استفاده میکنن جای گوسفند و گوساله... ...

آی گفتی بخدا کم کم همونم ازمون دریغ میکنن

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2740
ما هم تهرانیم.نمیدونیم ولی گوشت دیروز بعدازظهر ۸۵ بود

شایدم شوهرم اشتباه متوجه شده .....

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
شایدم شوهرم اشتباه متوجه شده .....

نه وال تهران‌ خیلی وقته گوشت بالا صدو بیست تومنه شوهرتون درست گفته

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
ما دو نفریم خیلی کم میخوریم مثلا ۱کیلو گوشت شاید برا ۲ماهم برسه، چون خورشت کم میخوریم و بیشتر چرخی ...

ماکه ۳نفریم تقریبا عین شماییم...یه گونی ۲۰ کیلویی برنج برای  تقریبا ۵ یا ۶ ماهمون کافیه...گوشت خرشتی ۱ونیم کیلو برای ۲ ۳ ماهمونه چون خورشت زیاد درست نمیکنم..مرغ و چرخکرده ولی مصرفمون بالاست تقریبا هر ماه ۲کیلو چرخ کرده و ۲ تا۳ تامرغ مصرف داریم...

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
مطمئنم خوشتون میاد البته من حتما دنبه توش چرخ میکنم تا طعمش بهتر بشه البته بدون دنبه هم خیلی خوشمزس

منم با گوشت بوقلمون همبرگر خانگی درست میکنم طعمش فوق العاده میشه بقیه سینه اش رو هم چرخ میکنم باهاش کتلت درست میکنم و با باقیمانده های استخون هاش قورمه سبزی درست میکنم فوق العاده میشه 😍

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2706