2733
2739
عنوان

غذا درست کردن تو این شرایط اقتصادی

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 79 پست
چه جالب گوشت بوقلمون با گوشت قرمز بد نمیشه؟ بو نمیده گوشتش؟

اصلا بو نمیده و اتفاقا خیلی عالی میشه چندشب پیش داداشم اینا اومدن خونه منم کوکو شامی درست کردم خوردن گفتن چقدر عالی بود طعمش وقتی گفتم با بوقلمون قاطی میکنم خوششون اومد زن داداشم رفته گرفته چرخ کرده

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
واقعا؟؟

بخدا شوهرم اومد گفت یه چی بگم بخندی گفتم چی میگه گوشت شد ۱۵۰ دهنم😦 اینطوری موند

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا شوهرم اومد گفت یه چی بگم بخندی گفتم چی میگه گوشت شد ۱۵۰ دهنم😦 اینطوری موند

شما کجایین.؟ما دیروز رفتیم گوشت ۸۵ بود 

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
اصلا بو نمیده و اتفاقا خیلی عالی میشه چندشب پیش داداشم اینا اومدن خونه منم کوکو شامی درست کردم خوردن ...

چقد خوب

گوشت قرمز واقعا گرون شده

منم امتحان میکنم پس

ممنونم عزیز دلم 💙

خدا رو هزاران بار شکر 💕
2742

یه غذا میگم عالیی پیاز رو جدا سرخ کن سیب زمینی هم نگین نگین ریز سرخ کن جدا بعد به پیاز یکم گوشت چرخ کرده اندازه دو قاشق اضافه کن تفت بده قارچ خیلی مفیده یه کیلوش برای دوسه بار میشه کیلو 18ریز کن به گوشتت اضافه کن با یکم هویج و فلفل دلمه ایی همه رو باهم قاطی کن با سس قرمز بخورید خیلی خوشمزه اس و راحت و ارزون نون ساندویچی عالیه

با هم هستین؟

آره واحدخودم طبقه بالاس اما همیشه واحد این زندگی میکنیم خانواده ی شوهرمم همیشه اینجا آوار بودن از وقتی کرونا شده کمتر میان، تمام هزینه هارو هم شوهرمم پرداخت میکنه.

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
2740
شما کجایین.؟ما دیروز رفتیم گوشت ۸۵ بود 

تهرانم عزیزم والا گوشت مثل دلار شده همش داره میره بالا

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
میوه ها هم‌ چقد گرون شده🤲🤲🤲

آره خیلی الو زرد از این بی کیفیت ها شده ۱۰ تومن گیلاس خوب ۲۵ تومن فقط میتونبم هندونه بخوریم والا فقط چند روز ی بار ی کیلو گیلاس برای دخترم میگیریم خیلی دوست داره اگر نباشه همش میگه دبگه براش میگیرم ولی هودمون نمیخوریم

تهرانم عزیزم والا گوشت مثل دلار شده همش داره میره بالا

ما هم تهرانیم.نمیدونیم ولی گوشت دیروز بعدازظهر ۸۵ بود

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
چقد خوب گوشت قرمز واقعا گرون شده منم امتحان میکنم پس ممنونم عزیز دلم 💙

مطمئنم خوشتون میاد البته من حتما دنبه توش چرخ میکنم تا طعمش بهتر بشه البته بدون دنبه هم خیلی خوشمزس

2706