2737
2734
عنوان

غذا درست کردن تو این شرایط اقتصادی

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نیم کیلو گوست گاو با یک کیلو سینه بوقلمون یا مرغ رو با مقداری دنبه چرخ میکنم هم خوشمزه است هم به ...

چه جالب

گوشت بوقلمون با گوشت قرمز بد نمیشه؟

بو نمیده گوشتش؟

خدا رو هزاران بار شکر 💕
گوشت گرونه خیلی خدارو شکر پدر شوهرم شهرستانن خودشون گوسفند دارن سالی دوسه تا برامون سر میبرن 

براي ما هم از شهرستان گوشت زياد ميفرستن اما من واسه سلامتي سعي ميكنم كمتر گوشت بخوريم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2731

کار من خیلی سخته مادرشوهرم و شوهرم اختلاف سلیقه دارن تو غذا خوردن چون مادرشوهر دیابت و فشارخون دارن باید غذاهاش در این راستا باشه و شوهرم هم فوق العاده بدغذاس هرچیزی نمیخوره کلافه میشم تا غذا درست کنم و جالب اینکه مادرشوهرم هر غذایی رو نمیپسنده و برای هرچیزی یه ایرادی تو آستین داره

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.

بخدا دیروز رفتم خرید کدو زده بود ۹۵۰۰ اولش فکر کردم ۹۵۰(قیمت رویایی  )هست الکی پرسیدم چنده گفت ۹۵۰۰

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2738
کار من خیلی سخته مادرشوهرم و شوهرم اختلاف سلیقه دارن تو غذا خوردن چون مادرشوهر دیابت و فشارخون دارن ...

با هم هستین؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...