2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من بدون عمل همینم ولی اصلا راضی نیستم 

اخه خیلی باسنش گنده س... به نظرم باید تناسب داشته باشه

خداجونم مواظب بچه م باش ...بند بند دلم به بند بند وجودش بستست..خداجونم هدیه قشنگت و سالم و سلامت به دستم برسون...قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم...
2728
اندام تورو دوس😍 قدو وزنت چقده

کی ؟ 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

عزیزان شما با هرهیکلی که دارین زیبایین...نه نیاز به تایید 4 تا جنس مذکر هیز دارین نه تایید هیچکس دیگه...و اینو بدونین هرکسیییی یه سلیقه ای داره اگه یکی لاغر هستش از نظر یه سریا زیباست یکیم اگه زیادی پره باز از نظر یه سری سلیقه ها زیباست پس همدیگرو نکوبین و نیازی نیست از لفظ حسود استفاده کنین...هرکس سلیقه ای داره و لزوما چون هم سلیقه ما نیست حسود نیست!!!!

و نباید هم فک کنین چون شما لاغرین پس لاغری قشنگه یا چون هیکلتون مثه این عکسه که اسی فرستاده پس فقط این نوع هیکل قشنگه!!!!

ما زنا باید تا میتونیم روحیه خودمونو قوی کنیم نکه خودمونو بکوبونیم و از سلیقه 4 تا مذکرصحبت کنیم!!!

💖💖💖💖💖💖
2738
ممنون عزیزم.یعنی اگه ورزشای اندام و بلد باشی میشه تو خونه باهاش همونارو ک تو باشگاه انجام میدی انجام ...

نه عزیزم حتما نباید بری باشگاه ، بَند رو تهیه کنی خودت میتونی تو خونه کار کنی ، قبلش حتما گرم کن تموم هم شد حتما سرد کن ،، مثلا میخوای شکم آب کنی بنویس حرکات ورزشی  تیاریکس برای آب کردن شکم و.....

اگه تو سایت ها قیمتش گرون بود تو برنامه بازار ی سر بزن ارزون تر هم پیدا میشه 

بهتره تو اینترنت در موردش سرچ کنی که کامل بدونی چیه 

شما

من ؟ 

قدم ۱۶۸ 

وزنمم ۶۸ 🤭

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
2706