2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرکتشو سرچ کن تو گوگل

باش مرسی

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
2728
دقیقا تازه شوهر خودشون هر جوره میگن همه مردا همینن نه جانم اگه مرد واقعا عاشق زنش باشه با هر اندامی ...

اره موافقم من کسایی رو دیدم ک از هیچ جهت زنشون جذاب نبود ن سینه بزرگ ن با.سن ن چهره ولی خب لابد عاشق سیرتش شده

گلابی که کمرش باریک باشه دیگه گلابی نیست خانوم....ساعت شنیه...اصن چیزی به اسم زیبایی و کمر باریکی تو ...

اره عزیزن گرفتم جی میگی ولی مثلا خیلیا کنرشون باریک و باس ن پر دارن ولی بالاتنشون گنده نیست اونام تقریبا بین گلابی و ساعت شنین دگ؟

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
دقیقا فاز اونایی ک میگن حسودی میکننو درک نمیکنم هرچیزی ب اندازش خوبه برای ایشون دیگه خیلی بزرگه و مو ...

اندامش معمولیه شاید مردا بپسندند ولی هیچوقت این اندام جز اندام های خوب نیست چون تناسب نداره

اهان 😂  مگه چیو برعکس گفتم عزیزم ؟

اخخخخخخخ ديوانم کردى دختر منظور از ديوى خودم بودم 

اندامت خيلى خوبه منم مثل توام فقط يکم تو پايين تنه باهم فرق داريم

دلتنگ پدر و مادرم هستم   لعنت به اين کرونااااااا  
2738

گذاشتم عزیزم 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
ی بَنده ، اسمش بَنده تیاریکس هست ، اسم ورزش هم تیاریکس ، من باشگاه میرم شیش ماهه با وجود کرونا باشگا ...

توروخدابپرس برا پاهارون پالاغربشه چی خوبه و شکم و پهلوسریع اب بشه

واااا این چیه حالم بهم خوردشبیه مارمولکه استخوناش زدن بیرون

اتفاقا الان اينجور خوبه حالا يخورده از اين مدل توپر تر و متعادل هيكلش اون خيلى نافرم بدنش اصلا 

همه چى رو به خدا بسپار ❤️بهت قول ميدم خدا دوست داره
2706