2737
2739
عنوان

از خودم بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای وای چرا باید بخاطر یکی دیگه از خودت بدت بیاد!

اگه ادم ازخودش بدش بیاد صددرصد این حسو تو بقیه م شکل میده!

خودتو همونجور ک هستی دوس داشته باش ولی اگه کمبودی داری سعی کن اصلاحش کنی

ومن درمیان تمام نداشته هایم خدا❤رادارم🌻

بااجازت ادمین جان 

سلام به کانال نبض بورسی ما بپیوندید 

ارائه سیگنال‌های خرید فروش، تحلیل سهامای درخواستی و کمک درامر خرید فروش سهامای شما 

خدمات رایگان می باشد 

https://t.me/Nabzbursihttps://t.me/Nabzbursi

مخشو بخور پس بپرس پس چرا باهام موندی😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

نامزدت تایپ خودت نیس.

و ادم مناسبی نیس اگه بود هیچوقت حس بدی ب خودت پیدا نمیکردی

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2740
چی،شده که این حس و داری اگه دوستت نداشت که باهات نمیموند

خیلی وقتا موندن دلیل دوس داشتن ادما نیس گلم

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
حس میکنم پیشم حوصلش سر میره

اینجور فکر نکن اگه حوصلش سر میرفت که باهات نمیموند تا الان مردها احساسشون و نمیتونن نشون بدن اون روز و فراموش کن یک سال پیش یه چیزی گفته شاید اون روز حوصله نداشته از چیزی ناراحت بوده اینجور گفته مردها دوست داشتنشون و با زبون نمی گن تو عمل نشون میدن اون دوستت داره تو هم به جدایی فکر نکن

پس دلیلش چی میتونه باشه ؟

واقعا نمیدونم خودم تو کار مردها موندم.

ادما گاهی خیلی عجیب میشن و نمیشه فهمیدشون