2737
2739
عنوان

از خودم بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 33 پست
من خیلی ادم اروم و ساکتیم، یه سال پیش بهم گفت پیشت حوصلم سر میره، چه تماس و چه چت و چه وقتیم که پیشت ...

وای منکه از بس حرف میزنم هروقت کار دارم مثلا تو پیام ساکتم نامزدم میگه چرا ساکتی چرا توجهت کم شده ...😂😂😂

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
واقعا نمیدونم خودم تو کار مردها موندم. ادما گاهی خیلی عجیب میشن و نمیشه فهمیدشون

البته اینم بگم با نظرت کاملا موافقم بعضی مرد ها نمیرن اما کاری میکنن که طرف خودش بره خستش میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا دیشب ازش پرسیدم اولین چیزی که مردا وقتی یه دختر میبینن توجهشون جلب میشه چیه اونم گفت خوشگلی و س ...

ایشون پس داره غیر مستقیم نشون میده باید بری اگه اینجور گفت بهش می گفتی پس چرا با من موندی تا الان 

دوست خودم پارسال نامزد کرد رابطشون یک ماه اول خوب بود بعد پسره تغییر کرد خیلی بهش گیر میداد دختره عاشقش بود اما پسره غیر مستقیم به یکی از دوستامون گفته بود که خستش میکنم تا خودش بره 

دیقا همینطوره. واس من ک درک کارای بعضی ادما خیلی سخته. الانم نمیدونم شوهرم دوسم داره یا نه.خیلی خو ...

دوست خودم پارسال نامزد کرد پسره بعد مدتی سرد شده بود گیر میداد و بد رفتاری میکرد تا اینکه از یکی از دوستامون شنیدم خودش گفته بود اینقدر خستش میکنم تا خودش بره بعضی ها نمیرن اما طرف و مجبور میکنن به جدایی

2728