2733
2739
عنوان

کیا تاحالا شپش گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 29 پست

هرروز به موهات سرکه بزن کامل خیس شه مخصوصا کف سر که محل تجمعشونه

روی سرت نایلون بکش و چند ساعت بذار بمونه بعد برو حموم

یکی باید تخماشو از موهات دونه دونه بکشه

اتو مو هم خیلی خوبه 

مرسی رفقا

از کجا بفهمم شپش دارم؟ 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان اونجان یا رفتن؟اگه خارش داره موهات یعنی داری

ببین هردو خونه مادربزرگمیم

نه میخوایم نهار بخوریم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728
2738

💗مادر مهربون💗، 👈👈 اپلیکیشن دکتر ساینا 👉 میتونه خیلی بهتون کمک کنه چون کلی پزشک متخصص داره در همه زمینه ها: از متخصص اطفال گرفته تا روانشناس و گفتاردرمانی و مشاور خانواده و متخصص سلامت جنسی و متخصص زنان و متخصص کرونا و پوست و مو........ و کلی پزشک دیگه. شما میتونید به صورت آنلاین با پزشک متخصص به صورت متنی یا تلفنی گفتگو کنید و هر سوال پزشکی که دارید رو بپرسید. از لحاظ وقت و هزینه هم خیلی به صرفه است چون تو این کرونا مطب هم نمیرید.👌👌👌

یه روسری مشکی پهن کن و موهاتو روش شونه بزن ببین چیزی میوفته از اون تخم شپشا

اینجوری ممکنه شوره سر هم با شپش اشتباه گرفته بشه...به نظرم برک بهداشت اونها موهاتو بررسی کنن مطمئن تره

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
توافتاب بشین بده مادرت سرتونگاه کنه اگرباشه تخمشون به کف سرمیچسبه وباشوره فرق داره

خب بعد چند روز این اتفاق می افته؟ 

2706