2703
2553
عنوان

کیا تاحالا شپش گرفتن

158 بازدید | 29 پست

سلام

من و دختر 4 ماهه ام ی مهمون داشتیم ک خیلی محترم بود بعد 2،3 سال اومدن خونمون

حالا میدونم ک 4 روزه فهمیدن شپش دارن

و قطعا ممکنه منم گرفته باشم

میشه بگید برای پیشگیری یا درمان سریع چکار باید بکنم؟ 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
رنگ مو بزن به سر دخترتم سرکه سیب بزن

ب سر هردومون میزنم پس

موهامو رنگ نمیکنم 

نکردم تاحالا

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

فقط و فقط سس مایونز..بمال به موهات.انگار که داری موهاتو رنگ میکنی.کلاه یا پلاستیک بذار سرت و هفت هشت ساعت بعد بشور

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭

لباسا رو چکار کنم؟ 

تو دمای 40 درجه ماشین بشورم کافیه یا بجوشونم؟ 

2714

من گرفتم .با پسر سه سالم .سس مایونز رو باسرکه قاطی کن بزار تا صب روموهات بمونه بعدش شونه کن .از بهداشت شامپو بگیر

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
روش اسپند

چی هس اجی

چی هس اجی

برای استفاده از این روش درمان یک قاشق اسپند خشک را آسیاب کرده و با یک لیوان آب جوش مخلوط کنید و اجازه دهید به مدت 15 دقیقه دم بکشد. اگر موهای فرزندتان بلند است مقدار آن را تا 2 یا 3 برابر افزایش دهید. برای اثربخشی بهتر می‌توانید موها را با یک کیسه پلاستیکی پوشش دهید. کل موها را به این ترکیب آغشته کرده و اجازه دهید تا 45 دقیقه روی موها باقی بماند سپس موها را با آب گرم آبکشی نمایید.

خدایاتو بساز تو بسازی قشنگه...❤

نمیدونم دارم یا نه

ینی ممکنه نگیرم؟ 

دخترش بنده خدا با ترس ب مامانش گفت روسریم باز کنم مامانم گفت آره عزیزم😭

بنده خدا افسردگی داره... 

2706