2733
2734
عنوان

رابطه باجاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 101 پست
وایی  چه حسس  خوبیی

اره 

بخاطر اینک عروس بزرگم تو فامیلشون قابل احترام تر هستم و چون خونمم راه دوره وقتی میریم شهرستان همه بهم زنگ میزنن و دعوت میکنن یا بمن میگن تو ب نمایندگی ب بقیه هم بگو دعوتن

هرچند باهم خوبیم ولی بازم یطوری میشن بیچاره ها

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
 من خدا رو شکر مادرشوهرمم زیاد مایل نیست بریم خونش یه 

واقعا خوشبحالت،مادرشوهرم پنج شنبه  شب ها همیشه شام دعوتمون میکنه،چند باری پیچوندم گفتم یه روز دیگه میام،دقیقا اون روزی که ما میریم رنگ میزنه اونا رو دعوت میکنه دیگه موندم باهاش چیکار کنم 

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من و جاری همسن هستیم

و به فاصله چند ماه جاری شدیم

البته همسر جاری از همسر من ۱۰سال بزرگتره

رابطمون خیلی خوبه

با دعوت ۳ ماه یک بار خونه هم میریم 

و دوهفته یک بار خونه مادرشوهر

تا بحال کدورتی بینمون نبوده 

ولی الان به خاطر کرونا 

بیشتر از ۵ماه میشه تمام مهمانی و دورهمی و آمد و شدهای فامیل تعطیل هست 

من و جاری گاهی تماس تصویری داریم همین

لعنت به کرونا😡😡

الی کجایی که دلم برات تنگ شده😓

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
خب ازمادرشوهرت بپرس هروقت سوال داشتی یاب شوهرت بگوازخانوادش بپرسه..ما اینقدازاین رابطه های صمیمی دید ...

دقیقا داستان ما😔هشت سال خونه یکی بودیم سر یک مسعله ی مذخرف شدیم دشمن خونی 😠

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2728
چرا؟ مادرشوهر من سنش بالاش زیاد کار نمیکنم ولی ظرفارو میشورم همیشه

من راه دورم سالی یکی دوبار میرم

جاریام با مادرشوهرم همسایه ان

وقتی میرم خدایی نمیزارن کارکنم میگن بعد یسال دو روز اومدی بگیر بشین ما هستیم

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2738
وایی منم از همشون قد بلندترم همش میخان بگن حرص نمیخوریم ها اما میخورن خیلی زیادم میخورن

اره واسه منم وقتی بحث میشه میگن ما استانداردیم

ولی چن وقت پیش با جاریم رفتیم کفش بخره

ی کفش پاشنه دار گرفت ب پاشنش قانع نشد

رفت ازین لژای توکفشی ک قدو بلند میکنن هم گرفت

تو دلم گفتم الهی بمیرم ک انقد اذیتی بخاطر قدت و باز میگی استانداردیم 😀😀

من ۶ تا جاری دارم، انواع مختلف ارتباط در سطوح مختلف تجربه کردم 🤣🤣

واییی منم ۶تا دایی دارم

زناشون ک جمع میشن دور هم ب مادربزرگم میگم امشب فاتحه خودتو بخون😀😀😀😀این همه جاری خوشبحالت

کارت درسته جاری بدترین دشمن تو زندگی هر زنی هست فقط دوری و سلام همین این تجربه زندگی خراب منه

دی شیخ باچراغ همی گشت گرد شب / که از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست . گفتند یافت می نشود جسته ایم ما/ گفت انکه یافت می نشود آنم ارزوست 
من ازدواج نکردم ولی بهترین دوستم زن عمومه😂😂😂😂 طبق این میشه گفت ک رابطه مادرم با جاریش خیلی خوب ...

عموت با دوستت ازدواج کرده یا بعد ازدواجشون دوست شدی باهاش؟

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
2706