2737
2739
عنوان

رابطه باجاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 101 پست

خیلی عالیه.منم اینطوریم.سالی یکی دو بار همو میبینیم.میگیم و میخندیم و تماااااااام.تا سال بعد.خیلی هم راضیم.شما هم خبر نداشته باشی بهتر ازینه ک اونام از تو خبر داشته باشن.هرچی هم سد بگو.من زندگی خودمو میکنم ب کسی کار ندارم.شعار منه😀

دل من سایه ی لطف تو می خواست،مگرن سایه ی دیوار بسیـــــــار 

یکیش ک بی دلیل خودشو خیلی دوست حساب میکرد حالاهم بی دلیل قطع رابطه😅 اون یکیم ک شاید خونه پدر شوهری جایی ببینمش🤐     کلا اولا خیلی صمیمی بودم باهاشون ولی ب مرور از ذاتشون پی بردم حالا در حد عید ب عید آیا برم خونشون آیا نرم 🤔

امام حسین (ع)....  همونه ک تا چیزیو از ته دل ازش نخوای ضامنت نمیشه  ممنونم آقام ❤🌹   حتی خدا نمیخواد ازش ترس داشته باشی یا ب اجبار توکل داشته باشی  باید اون رفاقت قلبیو احساس کنی  درک کنی وجودشو محبتشو مهربونیشو  بعد میبینی برات چ ها ک نمیکنه😍  شاید به ته خط برسی ولی مطمئن باش نمیوفتی افتادیم ی چیز بهتر منتظرته🤗    فقط بگو خدایا شکرت     امیدوارم اول خدا بعد ۱۴ معصوم تا همیشه بهترین رفیقاتون باشن❤🤲❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی عالیه.منم اینطوریم.سالی یکی دو بار همو میبینیم.میگیم و میخندیم و تماااااااام.تا سال بعد.خیلی هم ...

دقیقا باید همینجور بود

امام حسین (ع)....  همونه ک تا چیزیو از ته دل ازش نخوای ضامنت نمیشه  ممنونم آقام ❤🌹   حتی خدا نمیخواد ازش ترس داشته باشی یا ب اجبار توکل داشته باشی  باید اون رفاقت قلبیو احساس کنی  درک کنی وجودشو محبتشو مهربونیشو  بعد میبینی برات چ ها ک نمیکنه😍  شاید به ته خط برسی ولی مطمئن باش نمیوفتی افتادیم ی چیز بهتر منتظرته🤗    فقط بگو خدایا شکرت     امیدوارم اول خدا بعد ۱۴ معصوم تا همیشه بهترین رفیقاتون باشن❤🤲❤
2740
خوشبحالت،مادرشوهر نکبت من نمیزاره کسی باهم قطع رابطه باشه 

من خدا رو شکر مادرشوهرمم زیاد مایل نیست بریم خونش یه 

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.
منم از همه ی جاریام کوچیکترم اما شوهرم برادر وسطیه من هفت تا برادر شوهر دارم😅😅

خدا حفظشون کنه

من شوهرم اولین پسره و ستا داداشن

من عروس بزرگه ام ولی ازونا کوچیکترم

تاحالا چیزی نگفتن ولی وقتایی ک بحث سن و قد میوفته کاملا معلومه خیلی حرص میخورن همش در صددن ک بحثو عوض کنن

هم کوچیکترم هم بلندقد تر😍😍

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
من تابحال خونه مادرشوهرم کار نکردم😎چ بسا همشم سرپا باشم😬

چرا؟

مادرشوهر من سنش بالاش زیاد کار نمیکنم

ولی ظرفارو میشورم همیشه

لبخند بزن اینم میگذره❤️🌹                  همسرم دستاتو میبوسم دورت بگردم🥰😘
شوهرم بهم میگه همه چی رو ولی مثلا مراسم دعوت میشم نمیدونم مراسمشون درحده  چند وقت پیش تولد دعو ...

خب ازمادرشوهرت بپرس هروقت سوال داشتی یاب شوهرت بگوازخانوادش بپرسه..ما اینقدازاین رابطه های صمیمی دیدیم ک جونشون واسه هم میرفت سریه موضوع الکی هموناشدن دشمن خونی همدیگه.توهر رابطه ای بایدحد وحدودورفت وآمدوحرمتاکنترل بشه

خدایا شکرت..
خدا حفظشون کنه من شوهرم اولین پسره و ستا داداشن من عروس بزرگه ام ولی ازونا کوچیکترم تاحالا چیزی ن ...

وایی منم از همشون قد بلندترم همش میخان بگن حرص نمیخوریم ها اما میخورن خیلی زیادم میخورن

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2706