2733
2734
عنوان

رابطه باجاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 101 پست

جاری که دشمن خونی آدم نیست هرچی باشه شوهرامون برادرن نمیشه که باهم قطع رابطه باشن به خاطر ما زنا،من با جاریام در حد رفت آمد معمولی رابطه داریم رفیق فاب و خییییلی صمیمی نیستیم همیشه تعادل بهترین چیزه حتی رابطه با خواهر و اینا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ما باهم خوبیم تقریبا هرچند خیلی حرفا شنیدم ک پشتم گفته ولی واگذارش کردم ب خدا

همین دیگه نمیتونن زبوناشونو نگه دارن بده

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
دیگه نه  در این حددد

خخخخ فداتشم

خودم با جاریام معمولیم 

من عروس بزرگم ولی از سن از هرکدوم ۴-۵سال کوچیکترم و این بهترین حس دنیاس😂

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
بدیش اینه از هیچی خبرندارم اونا هرچی میشه بهم دیگه خبرمیدن

عزیزم توسرت توزندگی خودت باشه واست چیزی مهم نباشه اگه درباره فامیل شوهرت باشه ک ازطریق شوهرت دیریازودمیفهمی هرچی باشه پس بهش فکرنکن..ولی بازم نظرخودت مهمه..هرجورخودت صلاح میدونی 

خدایا شکرت..
یکی ازجاریای منم همش سرپاس خودشیرین  ولی من میشینم کارنمیکنم اونجا

البته من راهم دوره سالی یکی دوبار میرم

وقتی میرم خودشون نمیزارن کارکنم خدایی

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
خخخخ فداتشم خودم با جاریام معمولیم  من عروس بزرگم ولی از سن از هرکدوم ۴-۵سال کوچیکترم و این ب ...

منم از همه ی جاریام کوچیکترم اما شوهرم برادر وسطیه من هفت تا برادر شوهر دارم😅😅

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰

اخه برادرهاهم گناه دارن خیلی خوب میشدبه راحتی اومدورفت داشته باشن جاری هاخیلی حساسیم نسبت به هم 

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
همین دیگه نمیتونن زبوناشونو نگه دارن بده

آره عزیزم ولی من کلا آدمی نیسم ک جواب بدی رو با بدی بدم کسی باهام بدی کنه اونقد خوبی بهش میکنم ک خودش پشیمون بشه

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏
عزیزم توسرت توزندگی خودت باشه واست چیزی مهم نباشه اگه درباره فامیل شوهرت باشه ک ازطریق شوهرت دیریازو ...

شوهرم بهم میگه همه چی رو ولی مثلا مراسم دعوت میشم نمیدونم مراسمشون درحده 

چند وقت پیش تولد دعوت بودم کلی به خودم رسیدم رفتم دیدم مراسم مختلطه

منو لایک کنید لدفا

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕
2706