2733
2734
طرف ورزشکار حرفه ایه والا نمیدونم دیگه... چقدر شوهر کردن سخته!😟

شما باهم حرف بزنید تا اخلاق و روحیات همدیگه دستتون بیاد ولی حس ششم میگه شما براتون مشکلی پیش نخواهد امد❤من یه خورده رو این مسائل حساسم چون دهه ی ما تا دهه های دیگه واااقعا تفاوتا اشکاره.من یه دوست دهه هشتادی دارم که با یه دهه شصتی ازدواج کرده😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با عشقم 13سال اختلاف سنی داریم،من 25سالمه باورت نمیشه از من ب لحاظ اخلاقی جوانتر هست شوخ تر فکرش آزادتر ،من از للحاظ چهره جوانم ولی دلمرده،خواهرم و همسرش یکسال اختلاف سنی همش در حال دعوا ،برادرم 2سال از خانمش کوچکتر همه میگن خانمش شکسته است،دوستم با شوهرش دو سال اختلاف داره میگه انگار دو تا بچه هستیم مخصوصا شوهرش

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2731

از نظر من زیاده ، اما بستگی ب روحیات دو نفر داره بعضیا حیلی بچه هستن بعضیا هم ۱۸ سالشون هست اما اینقد پخته هستن ک‌میگی ۳۰ سالشونه

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2738
حالا چون شما نمیپسندی دلیل نمیشه ما دروغ بگیم که خوشبختیم😒

من همه رو نگفتم بعضیا زیادی اغراق میکنن درحالی که از درون مخالف تمام حرفایی که درباره خوشبختیشون میگن هستن.شماهم خوشبخت باشید♡

2706