2737
2734

گلم اصلا ربطی ب سن نداره   به اخلاقش و روحیش بستگی داره     

امام حسین (ع)....  همونه ک تا چیزیو از ته دل ازش نخوای ضامنت نمیشه  ممنونم آقام ❤🌹   حتی خدا نمیخواد ازش ترس داشته باشی یا ب اجبار توکل داشته باشی  باید اون رفاقت قلبیو احساس کنی  درک کنی وجودشو محبتشو مهربونیشو  بعد میبینی برات چ ها ک نمیکنه😍  شاید به ته خط برسی ولی مطمئن باش نمیوفتی افتادیم ی چیز بهتر منتظرته🤗    فقط بگو خدایا شکرت     امیدوارم اول خدا بعد ۱۴ معصوم تا همیشه بهترین رفیقاتون باشن❤🤲❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داییمو زن داییم۹سال اختلاف سنی دارن خیلی هم خوشبختن

من واقعا شماهایی که میاید میگید فلانی انقدر تفاوت سنی داره و خوشبخته رو درک نمیکنم منو همسرمم یکی از بیرون نگاه میکنه فکرمیکنه بی مشکلیم ولی شما نهایت ماهی سالی یه بار دایی و زن داییتو ببینی مگه وسط زندگیشونی که ببینی چجور مشکلایی دارن یا نه

2728

منم ۱۲ مشکل قابل توجه ای نبوده

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
شما باهم حرف بزنید تا اخلاق و روحیات همدیگه دستتون بیاد ولی حس ششم میگه شما براتون مشکلی پیش نخواهد ...

یااااااحسین دهه ۸۰ ده شصت 😑😑😑عزیزمی والا من خودم خییییلی پختم 😞عا بوخودا اقاجان😄😄ولی خیییییییلی حساسم ب احترام .. حالا باید معاشرت کنیم نمیدونم چرا طرف مقابل وابسته میشه یا ادا درمیارن ک شدن عذاب وجدان میگیرم😟😞😞😞

من واقعا شماهایی که میاید میگید فلانی انقدر تفاوت سنی داره و خوشبخته رو درک نمیکنم منو همسرمم یکی از ...

عزیزم یچیزایی رو ادم بایه نگاه کردن میبینه عشقو میبینه بعضیا زندگیشون ظاهریه ک هرچقدر بخوان پنهون کنن ادم میفهمه.

داییم نه میذاره زنش غذا درست کنه نه ظرف بشوره نه جارو بزنه نه لباس بشوره میگه تو فقط بشین حتی سفره یبارمصرف میگیره ک مجبورنشه پاک کنه خیلی هواشو داره

اونایی ک ازدواج نکردن چطورنظرمیدن 🤔🤔🤔

استارترفقط نظراوناییوبخون ک شوهراشون باهاشون تفاوت سنی دارن چون تجربه شودارن 

بازدواج همسن ک اصلافکرنکن دختراهمبشه بنظرم ۵سال   ازپسرای همسنشون بیشترمیفهمن پس اگ اختلاف درحد۵ساله تازه شدی همسن 

۹سال متوسطه دیگ بیشترنشه من بین ۷تا۸سال بنظرم خوبه 

یکی اینکه این اختلافای بچگانه رونداری مردعاقلترشده هوای زنش روزبیشتر داره 

البته شایدازی نظرخوب نباشه شمااوج هیجانته ولی اون دورشوگذرونده اینم براهمه صدق نمیکنه بازبستگی ب روحیه ی طرف داره 

وخدایی که بشدت کافیست
2738
یااااااحسین دهه ۸۰ ده شصت 😑😑😑عزیزمی والا من خودم خییییلی پختم 😞عا بوخودا اقاجان😄😄ولی خیییییییل ...

اره بخدا😂باور کن خواهرم دهه شصتیه من هشتادی اصصصصصصلا همو نمیفهمیم یعنی اون تو یه دنیای دیگس من تو یه دنیای دیگه وقتی کنار هم میشینیم حوصلمون سر میره هیچ بحثی پیدا نمیکنیم که مشترک باشه من همش میخوام درباره تکنولوژی و اینترنت و اینجور چیزای بروز حرف بزنم یا همش حرف بزنیم بخندیم فیلم ببینیم اون اصصصصصصلا تو این فازا نیست😂حتی لباس پوشیدنمونم ۱۰۰ درجه فرق داره از چیزایی که اون میخره من بدم میاد از چیزاییم که من میخرم اونو بکشی تنش نمیکنه😂بخاطر همین خیلی حساس شدم

عزیزم یچیزایی رو ادم بایه نگاه کردن میبینه عشقو میبینه بعضیا زندگیشون ظاهریه ک هرچقدر بخوان پنهون کن ...

عزیزم اینکه میگه بشین غذا نپز ظرف نشور لباس نشور یعنی خوشبختی؟شما مجردی؟زندگی این چیزا نیست زندگی عمله نه تظاهر امیدوارم همینطور که شما میگی باشه اما من که انقدر اختلافای خصوصی تو زندگیم بخاطره همین اختلاف سن، زیاد بوده حتی تصمیم به طلاقم گرفتم ،،،،،کی از مادره آدم نزدیکترررر باورکن وقتی به مادرم گفتم طلاق میخوام گفت تو که مشکلی نداری شوهرت خوبه خوشی زده زیر دلت یعنی میخوام بگم حتی گاهی آدم روش نمیشه به مادرش بگه چجور مشکلی داره و همه فکرمیکنن خوشبخته ولی واقعیت چیزه دیگه اس که حتی ممکنه نتونی تا آخر عمرت به زبون بیاری و ترجیح بدی همون همه فکرکنن مشکلی نداری

عزیزم اینکه میگه بشین غذا نپز ظرف نشور لباس نشور یعنی خوشبختی؟شما مجردی؟زندگی این چیزا نیست زندگی عم ...

اره عزیزم همینکه طرف نگران سلامتیت باشه یاهواتو داشته باشه یعنی خوشبختی 

خوبه دست بزن داشته باشه زندگیت جهنم بشه