2733
2734

خانومای مخالف از همه نظراتتون ممنون

خیانت تعریف مشخصی داره

و آدم ربات نیست که بزنن نابودش کنن بعد پیچ و مهره های خودشو تعمیر کنه بلند شه راه بیفته

همه تعریفها در مورد همه آدمها صدق نمیکنه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چکار اشتباهی گردین عزیزان ازدواج کردین وقتی فکرو احساستون درگیره یک نفره بیچاره اون مرد با هزار امی ...

اون مردم همچی بیچاره نیس خیات راحت اگه اینا فکرشون پی یکیه مردا فکرشون پیش صد نفره 😆😆😆😆😆

اگه کس دیگه ای رو دوست داره نباید ازدواج میکرد شوهر بدبخت تو این گرما برن کار کنن عرق بریزن برا زن و ...

چرا داری قضاوت بیخود میکنی..اگ شوهر منم عاشقم بود کاری نمیکرد تمام محبتش از دلم بره..خودش کرده عزیرم..وگرن اینقدرام بی شعور نیستم

خدایا شکرت.
2728
من ۶سال با عشقم دوست بودم  اومد خاستگاری اما خانوادهامون دعواشون شد بیاو ببین باباش سرهنگ بود ن ...

میدونی خیلی دوس داشتم ی عشق اینجوری داشتم و اونم نمیتونست منوول کنه ی کار ممنوعه نریزین سرم فانتزیه ذهنمه

اون مردم همچی بیچاره نیس خیات راحت اگه اینا فکرشون پی یکیه مردا فکرشون پیش صد نفره 😆😆😆😆😆

چقدر زخم زبون میزنی شما

چی از گذشته و حالای بقیه میدونی که اینطوری تلخ بارشون میکنی؟

حرفتو زدی دیگه ممنون کافیه

بیشترش باعث دلخوری میشه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

چمیدونم 🤪 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2740
چرا داری قضاوت بیخود میکنی..اگ شوهر منم عاشقم بود کاری نمیکرد تمام محبتش از دلم بره..خودش کرده عزیرم ...

ای بابا😔😔😔😔 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
شما مطمنید تعهد دادید به زندگی؟؟؟؟؟ فک کنم پسرا مجرد بمونن خیلی بهتره

مجرد بمونن بهتره بله

حرف بعدی شما هم قطعا درسته

خدانگهدارتون