2733
2734
وای چرا عاخه  من اینقد ترسیدم گفتم از جونم که مهمتر نیست  اینهمه استرس بکشم آخرم ببازه

هیجان داره تنها خوشی من پرسپولیس هست

دیگه تنها شدم توی دنیا بدون خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صلاح

مانه  فن دایک 

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
2731
متاسفانه پرسپولیس رو نابود کردن 

ارع واقعا ینی 

من اینقد بعد اون ماجرااا از برانکو نفرت پیدا کردم کع نگو

چون خیلی عاشق رامین بودم😂😂بابام هر جا اونو نشون میداد میگفت ژینا ژینا رامین😐😐😂ولی کلا اوج صعودش‌ون اون دورع رامین رضائیان و فرشاد احمد زادع وکامیابی نیا و اینا باهم بودن بود 

ی ترکیب سم بود

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
لیورپول همه بازیگناشو حفظم😂 کل بازیکنای همه تیمارو میشناسم😂

منم یه دوره تمام بازیکنارو حفظ میکردم😁

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
2740
مربی شون رو بدوس

مربی فقط کلوپ  رو دست نداره

فیرمینیو

الیسون 😜خیلی دوسش دارم

2706