2733
2739
عنوان

جوجه کبابیا

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 21 پست
سس گوجه ی ساده دارم

اره همونو بزن خوب امتحان کن بعضب ها نخورده میگن بد میشه من شوهرعمم برای اول برا که این کارو تو خونه مامان بزرگم کرد همه باهاش دعوا کردن که جوجه هارو خراب کردی و اینا ولی واقعا خوشمزه میشه اصلا هم  خامی طعم رب نداره فقط خوشرنگ و خوش طعم  میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره همونو بزن خوب امتحان کن بعضب ها نخورده میگن بد میشه من شوهرعمم برای اول برا که این کارو تو خونه ...

ممنون عزیزم، سس رو با آب قاطی نکنم؟ من الان توو خونه رب انار دارم، به نظرت بجای ترشی آلوچه رب انار بزنم؟ یعنی رب انار و سس گوجه و زعفرون بزنم باهم؟

ممنون عزیزم، سس رو با آب قاطی نکنم؟ من الان توو خونه رب انار دارم، به نظرت بجای ترشی آلوچه رب انار ب ...

نه سس و با اب قاطی نکن رب انار هم نه بد میشه نه گفتم که بعضی اوقات زعفرون میزنم زمانی که رب نریزم

2728
نه سس و با اب قاطی نکن رب انار هم نه بد میشه نه گفتم که بعضی اوقات زعفرون میزنم زمانی که رب نریزم

آها ممنون عزیزم

سس مایونز ساده؟ دیگ چی بهش بزنم؟

سس مایونز و ابلیمو ،پیاز و زردچوبع و فلفل و نمک هرچی دیگه خاستی  

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
اره همونو بزن خوب امتحان کن بعضب ها نخورده میگن بد میشه من شوهرعمم برای اول برا که این کارو تو خونه ...

منم انجام دادم.عاالی میشههه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀