2737
2739
شما وقتی خونه پدر ایشون نمی ری چرا ایشون بیاد خونه خواهر شما؟ اینکه اونا رعایت نمی کنن نظر شخصیه ن ...

میگم اینا هر هفته خونمونن بحث بهونست نه کرونا

پسرم ❤❤😍😍😘😘

اسی تودیگه الان بارداری سعی کن روابطتو کم کنی تلفنی بهترینه والا الان بچت هنوز جانیوفتاده ۴_۵ماه اول خونه بمون حسابی استراحت کن به خودت برس از اعصاب خوردی دوری کن 

نه خونه کسی برو نه بزارکسی بیادبهت زحمت بده 

بفکربچت باش ازالان 

الان بنیه بچت داره شکل میگیره احساسات توخیلی تاثیرداره

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو بدون مادری که توبارداری استرس داشته باشه بچش خیلی جیغ جیغوگریه او میشه خودتولعنت میکنی وقتی بدنیا اومداااا

گفته باشم از الان بدون اینارو

اسی تودیگه الان بارداری سعی کن روابطتو کم کنی تلفنی بهترینه والا الان بچت هنوز جانیوفتاده ۴_۵ماه اول ...

خیلییی دیشب ناراحت شدم و گریه کردم خیلییی جا خوردم

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2728
میگم اینا هر هفته خونمونن بحث بهونست نه کرونا

نزاربیان خیلی رک به شوهرت بگو من دیگه باردارم نه توان جسمیشو دارم برای سلامتیمم خطرناکه بگو ۹ماه کات باهمه نه بریم نه کسی بیاد

[QUOTE=145160081]مادرشوهرم و پدرسوهرم بعد ۳۰ واندی سال هنوز سرخانواده ها ک کی بیاد کی نیاد دعوا دارن ...

ن اصلا واسم مهم نیس. اگر خب شوهرم رفت و امد نمیکنه این بخاطر کینه ای بودنشه دگ. حالا چرا باید بقیه چیزی غیراین فکر کنن؟ خب وقتی ویژگی اخلاقیشه من چرا باید تظاهر ب چیز دگ ای بکنم

درست میشه یعنی؟

هر چی سردتر بهتر. من خودم شده ب شوهرم بگم فلان جا برم. میگه مثلا برو. بعد خودم از صرافتش میفتم و میگم ولش کن نمیرم. ولی همونو بگه نرو انگاری دوس دارم هرجور شده خودمو برسونم اونجا

2740
هر چی سردتر بهتر. من خودم شده ب شوهرم بگم فلان جا برم. میگه مثلا برو. بعد خودم از صرافتش میفتم و میگ ...

منم همینم دقبقا نه عزیزم این دیشب میخواست منو ادب کنه مگرنه جمعه پیش تو خونم به خواهرم جوجه داد هفته قبلش کوبیده داد

پسرم ❤❤😍😍😘😘
به خدا میره خونه باباش در خواست دوستیمو قبول کن جزئیات رو بگم میشناسنم

عزیزم درخواستتو قبول کردم نمیدونم چجوری بهت پیام بدم🥵😭

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

عزیزم خیلی به شوهرت بها میدی بخدا

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
عزیزم خیلی به شوهرت بها میدی بخدا

شوهر من خوبه خوبه خوبه بعد با یه حرکت ناک اوتت میکنه همشم سر خانوادشه من سر کرونا اونجا نرفتم اصلا این عقده کرده چون دوبار حامله شدم

پسرم ❤❤😍😍😘😘
شوهر من خوبه خوبه خوبه بعد با یه حرکت ناک اوتت میکنه همشم سر خانوادشه من سر کرونا اونجا نرفتم اصلا ا ...

کلا خوب باهاش تا میکنی هم با خودش هم خانوادش...هواست هست به همه چی

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
شوهر من خوبه خوبه خوبه بعد با یه حرکت ناک اوتت میکنه همشم سر خانوادشه من سر کرونا اونجا نرفتم اصلا ا ...

دقیقا مال منم اینجوریه