2733
2734

خب عزیزم چه توقعاتی داره ایشون خونه پدرشون به اون عزیزی نمیرن حالا اصرار داری بیاد خونه ی خواهر شما خب شاید دلش نخوادتازشم حالا خواهرممراعات میکنه و ال و بل ایشون ک ندیدع تازشم به اونا نیست کرنا بالخره شوهرش میاد سر بزنه شاید ناقل باشن شما بارداری حساس شدی باید هیچ جانری یه کم به فکر بچت باش 

الانم دلتو شکسته باهاش اصلا شوخی نکن کارای روزمرتو بکن غذا و چایی و میوه و دسر و همه چی چیزیم لازم دا ی بدونک اینکه به چشماش و صورتش نگا کنی بگو بخره همینجوی ادام6 بده تا بیاد عذرخواهی کنه

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر تو هم مثه شوهر من فازش معلوم نيس ديونم كرده😖😖

به خدا معلوم نیست اصلا فازش مثلا خواهرش میگه شام بباد خونه ما (قبل کرونا)من اصلا خبر ندارم شب میگه خونه فلانی بودیم شام گفتم نمیایم بعد تو دعوا میگه تو دلت نمیخواد خونه خواهرم بیای

پسرم ❤❤😍😍😘😘
خودش هر روز میره

کلا وقتی مردا دوس ندارن جایی برن اصن اصرار نکن. من سالهاست شوهرم با باجناقش رفت و امد نمیکنه. حتی شوهرخاهرم چن باری گفته میخام بیایم خونتون شوهرم گفته بگو نیستم خونه. من اصراری نمیکنم با اینکه خانوادم میگن تو مقصری باید با شوهرت حرف بزنی. ولی اون مرد گنده ست دگ واسه رفت و امداش خودش باید تصمیم بگیره

2728
خب عزیزم چه توقعاتی داره ایشون خونه پدرشون به اون عزیزی نمیرن حالا اصرار داری بیاد خونه ی خواهر شما ...

به خدا میره خونه باباش در خواست دوستیمو قبول کن جزئیات رو بگم میشناسنم

پسرم ❤❤😍😍😘😘
کلا وقتی مردا دوس ندارن جایی برن اصن اصرار نکن. من سالهاست شوهرم با باجناقش رفت و امد نمیکنه. حتی شو ...

این نمونه نادریه عاشق با جناقشه هر هفته بهش کباب میده و برای خواهر زادم کادو میخره ولی میخواد اذیتم کنه خونشون نمیبرم جدیدا

پسرم ❤❤😍😍😘😘
کلا وقتی مردا دوس ندارن جایی برن اصن اصرار نکن. من سالهاست شوهرم با باجناقش رفت و امد نمیکنه. حتی شو ...

خوش به حالت كه اينقدر ريلكسى ما نصف بيشتر مشكلاتمون سر خونواده هاست 

خواهردلم خوووونه😔

خدا جونم شکرت برا همه چى
2740
خوش به حالت كه اينقدر ريلكسى ما نصف بيشتر مشكلاتمون سر خونواده هاست  خواهردلم خوووونه😔

مادرشوهرم و پدرسوهرم بعد ۳۰ واندی سال هنوز سرخانواده ها ک کی بیاد کی نیاد دعوا دارن. من کلا تکلیفم تو این قضیه با خودم روشنه. جایی بخام نرم رک و راست بش میگم فلان جا نمیام. اونم بخاد با کسی رفت و امد نکنه من جلوشو نمیگیرم

[QUOTE=145160081]مادرشوهرم و پدرسوهرم بعد ۳۰ واندی سال هنوز سرخانواده ها ک کی بیاد کی نیاد دعوا دارن. من کلا تکلیفم ت ...[/QUOTE

بعد براتون مهم نيس خانوادتون نظرشون در مورد شوهرتون عوض شه چون من هزار بار پيش خودم ميگم اصلا بزار بفهمن كه اين چقدر باهاشون كينه داره در ظاهرم باهاشون خوبه ولى دلم راضى نميشه خرابش كنم اگه ميتونستم هيچ مشكلى نداشتم اصلا به درررك كه نياد وقتى همرام نيست خيليم راحتترم 

خدا جونم شکرت برا همه چى

شما وقتی خونه پدر ایشون نمی ری چرا ایشون بیاد خونه خواهر شما؟

اینکه اونا رعایت نمی کنن نظر شخصیه

نگفتن با کسی رفت و امد کنین که رعایت می کنه‌

چون کسی که رفت وامد می کنه رعایت نمی کنه 

حالا هرچقد می خواد دستکش دستش کنه یا الکل بزنه