2737
2734
عنوان

کیا اینجا زایمان طبیعی کردند؟

93 بازدید | 9 پست

من ۳۹ هفتم تموم شد و امروز وارد ۴۰ هفته شدم.

دم صبح خیلی کمردرد و دل درد پریود داشتم ولی دیگه قطع شد. 

بنظرتون چکار کنم؟ 

درد کاذب بوده؟

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حس میکنم تو همین دو روز جوجت بیاد اسی برای همه ماهام دعا کن عزیزم سرزایمانت

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

عزیزم اول ب حرکات نی نی توجه کن ک کم نشه دوم بین دردات اگ دوباره تکرار شد زمان بگیر زود ترو بیمارستان ک پدرتودربیارن😭😭😭😭ادمو میکشن بس ک معاینه میکنن اگ دیدی دوباره درد داره دوش اب گرم بگیر و ماساژ بده کمر و رو باسنتو 

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2740
عزیزم اول ب حرکات نی نی توجه کن ک کم نشه دوم بین دردات اگ دوباره تکرار شد زمان بگیر زود ترو بیمارستا ...

باشه ممنونم از راهنمایی هات

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.