2733
2739
عنوان

علائم مسخرررررررره 😡😢😡 ... خوشحالی شوهر 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3393 بازدید | 217 پست
جدی ؟؟؟؟ اخه من کیست داشتم گفتم حتما این علائم به خاطر همونه ... پس بازم صبر میکنم ولی دیگه امیدی ند ...

صبح که ازخواب بیدارشدی بزن

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدی ؟؟؟؟ اخه من کیست داشتم گفتم حتما این علائم به خاطر همونه ... پس بازم صبر میکنم ولی دیگه امیدی ند ...

اتفاقا منم کیست داشتم وقتی برا ازمایشات قبل بارداری رفتم تو سونو یه کیست دیده بودن ولی خب چون کوچیک بود دکترم گفت چون تو اقدامی دارو نمیدم برو نگران نباش مشکلی ایجاد نمیکنه و اقدامتو ادامه بده.

بزار یه سال دیگه این یه سالم کلی رو مخ شوهرت کار کن ... من که هنوز موفق نشدم ان شاالله تو بتونی  ...

من همسرم هنوز نمیدونه باردارم

تهوع ودرد زیاددارم  میگه حتماعفونتی کیستی داری ازاون🤣

2740
استارتر عزیزم اگه وضعیت مالیتون خوب نیس زیاد ،راست میگه شوهرت باور کن گاهی بی پولی اینقد به ادم فشا ...

از نظر مالی متوسطیم ولی شوهرم میترسه مخصوصا با این گرونی 

اتفاقا منم کیست داشتم وقتی برا ازمایشات قبل بارداری رفتم تو سونو یه کیست دیده بودن ولی خب چون کوچیک ...

اره مشکلی نمیشه اگه تونستی زایمانت طبیعی انجام بشه براکیستات خوبه

چرا عزیزم ؟ اقدام کردی بچه دار نشدی هنوز ؟؟؟

ای وی اف کردم.

دوبار انتقال یک بار منفی و یک بار تو هفته ۸ قلب از کار افتاد..

خودم قبلا عاشق بچه بودم و جالبه هدف ازدواجم هم مادر شدن بود ولی با توجه به مشکلات بارداری و دارو درمان و رفت و امد به مراکز ناباروری دیگه و بالارفتن سن دیگه از بچه بیزار شدم ولی همسرم همچنان اصرار داره به بچه داشتن و باید دوباره برم برای انتقال سوم😣😣😣

زعفران وسیاه دانه...‌انقدرخوردم طنابم رفتم ۲هفتش بود ولی سقط نشد بچه سمجی🤣 من دیگه گفتم هرچی قسمت ب ...

منم وقتی هنوز نمیدونستم باردارم فقط پریود نمی‌شدم ترسیدم باردار نباشم همه کار کردم تا اگه هستم سقط شه بعد یه هفته بی بی زدم مثبت شد یادمه وقتی شوهرمو دیدم گفتم وای بدبخت شدیم گفت چرا گفتم باردار شدم بازم میخواستم سقط کنم اما دلم نیومد الان بچم به دنیا اومده 6 ماهشه ودوتامونم عااااااااشق شیم🤩🤩 هر وقت یادم میاد میخواستم سقط کنم دلم براش میسوزه☹️☹️

خنگوووووول🤭
2706