2733
2734

يـا صـاحب الـزمان...

گـل نـرگس! چـه شـود بـوسه بـه پـايت بـزنـيم

تـا بـه کـي، خـستـه دل از دور، صـدايـت بـزنيم

گــــــــل نـرگس! نــکـنـد مـــهر زمــا بـــــرداري،

داغ ديــــدار رخــت را بـــردلـهـايــمـان بـگــذاري

«اَللّهُمَّ عَجِّلْ لِوَلِيِّکَ

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

سوره یس و 100صلوات تقدیم به دو شهید عزیز از طرف همه دوستان

14 صلوات و آیت الکرسی میخونم برای سلامتی و حاجت روایی شما عزیز دلم 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خواهرجونی خوب هستین  دستتون بی بلامن اصبح زود باهمسرم رفتیم خونه  مادرم  قوره چی ...

سلام عزیزم⁦❤️⁩ ..( بله دیگه تاخیر دارید باید کسر از حقوق بشید قانون هست 😳😆)

نه عزیز مشکلی نیست لطف و دعای خیر شما همیشه همراه ماست از کیلومتر ها به ما میرسه ...بسیار عالی 

دست بوس مادر عزیز هستیم سلام برسونید 

چنین دختر ماهی دارند .‌🙏🙏🙏

ممنون 🌿 دلتون شاد و إن شالله خبر حاجت روایی شما عزیز رو ما اینجا ثبت کنیم 🌹🌹🤗

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
سلام عزیزم⁦❤️⁩ ..( بله دیگه تاخیر دارید باید کسر از حقوق بشید قانون هست 😳😆) نه عزیز مشکلی نیست لط ...

قربونت برم نازنینم چشم یه سوره مبارکه یس هم جریمه تاخیرم البته سعادت ورحمت هست ،بخدا انقدر دلتنگتون شده بودم فکر میکردم یه ساله ازتون بیخبرم ،زنده باشید نازنینم بمادرم میگم دعاتون کنه خواهرجون دلم نمیادکاری داشته باشه نرم انجام بدم خدا به مادربزرگوارتون سلامتی بدن یه حواهشی ازتون دارم دستشون ببوسید از طرف من دعاشون درحقم قبول شد واسه خونه ،بهشون بگید واسه بچه دارشدنم دعام کتن منم واسه سلامتیشون وسلامتی بچه هاشون صلوات میگم 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

ختم سوره یس برای شفا یه بیمار مهربونا بیاین🌹☘💖https://www.ninisite.com/discussion/topic/4674237/ختم-سوره-یس

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

دوستان عزیز خواهشاً رعایت کنید ..در صفحه اول   هیچ مطلبی ارسال نکنید . 🌿🌿🙏🙏🌿🌿🌿🌹

( برای حاجت گرفتن یا ثواب این روش درستی نیست  چون کلا نظم به هم میخوره . ) و من این تاپیک ها رو بعد برای یادگاری قرار بدم حتی خودم ممکنه دلزده بشم چون ربطی به موضوع نداره . از صفحه دوم به بعد درباره شهدا و دعا و کلا موضوعات مرتبط هیچ موردی نیست .. 

ممنون از عزیزان دل 🌹🙏🤗

🌹🌹🌿🌹🌹🌹🌹

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
قربونت برم نازنینم چشم یه سوره مبارکه یس هم جریمه تاخیرم البته سعادت ورحمت هست ،بخدا انقدر دلتنگتون ...

فدای شما بشم . چشم عزیزم حتما و متقابلاً .

مادر هم سلام میرسونند خدمت شما 

إن شالله به تمام حاجات دلتون برسید 

🌿🌿🌿🌹🙏🙏🙏

خیلی خیلی ممنون . 

توکل به خدا همه چیز درست میشه 

🌿🌹🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌹🌹🌿

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4670440/پفسه-هستم-میاین-یه-لحظه?postId=145150751

سلام عزیز دل خوب هستید ؟ 🙏🌿🌹 من روز قبل و تا حد حضور در تاپیک هاتون شرکت کردم و برام مثل خواهر عزیز هستید . فقط چون قبلاً اعلام کردم  که صفحه اول هیچ مطلبی ارسال نکنند و لینک هم اصلا ارسال نکنند از شما نازنین دلم خواهش میکنم لینک اصلا در هیچ صفحه و مطلب هم در صفحه اول ارسال نکنید . فدای محبتتون 🙏🙏🌿🌹👇⁦❤️⁩

2706