2733
2739
مال کیه؟ سازنده ش

اه اپاراته گلم تو همین نی نی سایت گف من گوش کردم نتیجه دیدم عاقا منم انجام دادم شیطانم ندیدم چیزیم نشنیدم هیچ مشکلی ندارم😕

برا حاجت دلم صلوات میفرسی؟🙂مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون تلاوت ایه قران که رو مولکول اب امتحان کردن ومتوجه تغییر شکل مولکول ها شدن نه موسیقی  گلم به ...

موسیقی آرامش بخشم هست. در ضمن قرآن هم موسیقیه عزیزم. و اینکه قش‌نگ نیست آدم وقتی از چیزی مطمئن نیست و براش مدرکی نداره بیاد تو دل مردمو باهاش خالی کنه گفتم که بدونی. بای😐✋

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2728
بچه ها خیلیا میگن نه دروغه اله بله ول کنین بابا من چرا شیطان نمیبینم روزم مرتب نمازم مرتب والا فقط ا ...

من اصلا اهمیت نمیدم چون باورش ندارم در مورد ساب بنظرم این یه علمه 😃😍😍😍

یکی همینجا میگفت واسه درشت شدن چشم استفاده میکرده میگفت همون بار اول شوهرم که اومده خونه گفته چرا چش ...

بسم الله الرحمن الرحیم

عزیزان دلم دوستای گلم این حرف نه تخیل نه چیزی واقعیته خود دانید حتی از خوندن این جمله ها هم ترس ورعشه به جونم افتاد 

اه اپاراته گلم تو همین نی نی سایت گف من گوش کردم نتیجه دیدم عاقا منم انجام دادم شیطانم ندیدم چیزیم ن ...

فک کردم از کانال تل گوش دادی من چن تاشو دارم هرسابی و نمیشه اعتماد کرد 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738
فک کردم از کانال تل گوش دادی من چن تاشو دارم هرسابی و نمیشه اعتماد کرد 

خودتون از کجا آوردین 

تو تایپیکام کانال های خوبی هم دوستان هم خودم قرار دادم برین نگاه کنید

موسیقی آرامش بخشم هست. در ضمن قرآن هم موسیقیه عزیزم. و اینکه قش‌نگ نیست آدم وقتی از چیزی مطمئن نیست ...

تو دل کسی نمیخوام خالی کنم به هر حال ببخشید اگه ناراحت کردم کسی رو 

خودتون از کجا آوردین  تو تایپیکام کانال های خوبی هم دوستان هم خودم قرار دادم برین نگاه کنید

من مهرگان و احمدی و ساناز اسبقی و دارم با پایدار و ولمنتال 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
 ما ک ندیدیم و نشنیدیم😂الان یه ماهه استفاده میکنم

من نمیدونم خانومی اون میگفت

من خودم جرات اینکارو ندارم خیلی عجیبه حتما یه اتفاقاتی تو مغز و بدن اتفاق میفته و گرنه همچین تغییری امکان نداره