2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش برای تغییر جسم و اینا واقعا باورش ندارم 🙁 اصلا نمیگنجه برام و اینکه خیلییی دارن باهاش کاسبی میکنن این بی اعتقاد ترم میکنه. ولی برای مسائل روحی و اینا بنظرم میشه روش فکر کرد و از جای مطمئن امتحانش کرد

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2728
2738
راستش برای تغییر جسم و اینا واقعا باورش ندارم 🙁 اصلا نمیگنجه برام و اینکه خیلییی دارن باهاش کاسبی م ...

خیلیا هم با نویسنده های معروف که طراحی کردن ساب و در اختیار گذاشتن بدنه اینکه پول بگیرم و خیلی ها نتیجه میگیرین 

اگر به چیزی میخوای برسی حالا از هر روشی اول باورش داشته باش

بیشتر توضیح بده عزیزم واضیح

من خودم زیاد باورش داشتم تو همین تایپیک یکی بهم گف مال اپاراتم جواب میده منم از اونجا دان کردم روز یه ساعت گوش میدم قبلا چشاام سیاه سیاه بود الان قهوه ای نه خیلی روشن شده خیلیا میگن حقیقت نداره باور نکن و به کارت ادامه بده نتیجه میبینی 

برا حاجت دلم صلوات میفرسی؟🙂مرسی
من به شخصه نتیجه گرفتم ولی دیر😍😍الان روزی ده بار چشامو نگاه میکنم ذووق میکنم🤩🤩 البته هنو اولاشه

کدوم ساب و گوش دادی؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706