2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساب تغییر رنگ چشم گوش داده

میدونم😃😃 میگم کدوم ساب؟

رنگش و میخوام با اسمش 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
من خودم زیاد باورش داشتم تو همین تایپیک یکی بهم گف مال اپاراتم جواب میده منم از اونجا دان کردم روز ی ...

الان قهوه ایه؟

دو تایپیکام کانال اینا هست برو بردار 

2731
بله چون دریچه روح براشون با دستای خودت باز میکنی در مقابل تغییرت میدن ودر طولانی مدت متوجه میشی چه ب ...

رو چه حساب اینو میگی دوست خوبم؟تاثیر موسیقی رو مولکول های آب هم بررسی شده اون رو هم شیاطین تغییر دادن!؟ فقط باید از جای مطمئن و رسمی گرفته شه. 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
ارع قهوه ای روشن مخام همینو گوش بدم ببینم چی میشه

آره حتما ادامه بده بعد اون کانال هارو بردار توشون هر چی بخوای با نویسنده های که طراحی کردن ساب و گذاشته 

2740
بله چون دریچه روح براشون با دستای خودت باز میکنی در مقابل تغییرت میدن ودر طولانی مدت متوجه میشی چه ب ...

یکی همینجا میگفت واسه درشت شدن چشم استفاده میکرده میگفت همون بار اول شوهرم که اومده خونه گفته چرا چشات اینجوری شده.میگفت همش صداهای عجیب میشنیده .یبارم داده مادرش گوش بده اون فوری گوشیو پرت کرده از ترس

رو چه حساب اینو میگی دوست خوبم؟تاثیر موسیقی رو مولکول های آب هم بررسی شده اون رو هم شیاطین تغییر داد ...

دقیقا عزیزم نویسنده هایی که طراحی کردن ساب و میتونی از رو اسمشون تحقیق کنی من اینکارو کردم 

بچه ها خیلیا میگن نه دروغه اله بله ول کنین بابا من چرا شیطان نمیبینم روزم مرتب نمازم مرتب والا فقط ارادتون ضعیف میشه من خودم با این حرفا داشتم ناامید میشدم

برا حاجت دلم صلوات میفرسی؟🙂مرسی
چشم ابی 

مال کیه؟

سازنده ش

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
رو که حساب اینو میگی دوست خوبم؟تاثیر موسیقی رو مولکول های آب هم بررسی شده اون رو هم شیاطین تغییر داد ...

اون تلاوت ایه قران که رو مولکول اب امتحان کردن ومتوجه تغییر شکل مولکول ها شدن نه موسیقی  گلم به هر حال وظیفه ام دونستم بگم .بای

یکی همینجا میگفت واسه درشت شدن چشم استفاده میکرده میگفت همون بار اول شوهرم که اومده خونه گفته چرا چش ...

ما ک ندیدیم و نشنیدیم😂الان یه ماهه استفاده میکنم

برا حاجت دلم صلوات میفرسی؟🙂مرسی
یکی همینجا میگفت واسه درشت شدن چشم استفاده میکرده میگفت همون بار اول شوهرم که اومده خونه گفته چرا چش ...

اصلاااا صداهای وحشت ناک نی لطفا اینجوری فکر نکنید اطلاعاتتون اشتباهه