2737
2739
عنوان

کیاتوده داشتن توسینشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1711 بازدید | 44 پست

ولی عملش سرپایی هست نترس. زودم خوب میشی.به من گفتن شب بخوابم بیمارستان ولی دیدم حالم خوبه گفتم نه میخوام‌مرخص بشم. بعدم نمیدونم یک هفته بود یا ده روز بعدش رفتم بخیه هامو کشید. فردای روز عمل رفتم بازار😅😅

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی عملش سرپایی هست نترس. زودم خوب میشی.به من گفتن شب بخوابم بیمارستان ولی دیدم حالم خوبه گفتم نه می ...

ممنونم ولی منوبراجراحی نمیفرستن دکترمیگه دراوردن توده ی به این کوچکی مثه پیداکردن سوزن توانبارکاهه،میگه هردکتری بخادعملت کنه قطعابفکرسلامتیت نیست وبفکرجیب خودشه

2731
2738
ممنونم ولی منوبراجراحی نمیفرستن دکترمیگه دراوردن توده ی به این کوچکی مثه پیداکردن سوزن توانبارکاهه،م ...

آهان خوب پس ریزه . ان شالله که با دارو خوب بشی

برین نوره ی فله ای پیدا کن.هفته ای یبار بزن روی سینه هات و زیر بغلت.کل سینتو بزن بجز نوکش.من امتحان کردم کیستامو برد.الانم توده دارم دارم میزارم انشالله که اینم ببره

اره من اکثراشباهم باسوتین میخابیدم،اروقتی که این توده رودارم فقط جایی خاستم برم سوتین میزدم

کار خوبی میکنی افرین👏🏻👏🏻👏🏻

همون جاییم ادم میره باید سوتین نرم و نسبتا شل بپوشه 

کاش کلا فرهنگش جا بیفته 

ممنونم فایزه جون.بایکی حرف میزنم اروم میشم ولی اگه یه لحظه تنهابمونم بازم استرس مثه خوره میفته به جو ...

حق داری اکثر ما خانمها همین هستیم. من خودم هم همینطور هستم. تا یکی بهم آرامش نده از درون میجوشم. واسه همینم اگه جایی ببینم کسی چیزی و میپرسه که واسه خودمم پیش اومده میگم بهش

حق داری اکثر ما خانمها همین هستیم. من خودم هم همینطور هستم. تا یکی بهم آرامش نده از درون میجوشم. واس ...

ممنونم برای قلب مهربانت وهمچنین همه ی اوناییکه بامهربونیاشون برای تایپیکم کامنت گذاشتن

2706