2733
2739
عنوان

کیاتوده داشتن توسینشون

1710 بازدید | 44 پست

بچه هامن تقریباهشت نه ماهه پیش رفتم دکترواسم سونوی پستان نوشت متوجه شدم توده هیپواکوکوچک درسینه دارم،دکترم گفت چون کوچکه نمیشه جراحی کردبایدهرشش ماه یباربیایی سونو،تقریبابیست روزپیش درست جای توده متوجه یه رشته بافت سخت که به سمت نوک سینه کشیده شده ومتصل شده به یه بافت پهن سفت شدم،نمیدونم میترسم بدخیم باشه خیلی استرس دارم

اولا بدب دل راه نده ...دوماحتمابده  باسوزن نمونه بگیرن ....اگرشله خوش خیمه ولی حرف دکتزای لعنتیو گوش نده ک دورازجون شمامادرم اولین کیستش سفت بودگفتم غدسرفت بعدعمل فهمیدن برداشتن روب مغزش بوده. چهارسالبعدش کیست خیلی ریزو ساده داشت ک دکترگفت مهم نیس  ک پدربزرکم مردازاعصاب شد یدفعه بدخیم نمیترسونمت ولی همیشه توبه اخرش فکرکن اولش راه هاروبرو منن چندوقته سینم دردمیکنه بخاطرکرونامیترسم برم سونو

رنگ ولایتhaircolorist

منم شهریور پارسال رفتم سینه هام شده بود پر توده هیپواکو کوچیک ، گفت حالت فیبرو کیستیک داره و چیز خاصی نیست ، ولی ۶ ماه دیگه بیا که نرفتم هنوز ، ماله منم سینه چپم از قسمت بین دوسینه یه رشته درازی به طرف نوک درد میکنه و سفت تر هست ، این بافت خود سینه هست میگن به خاطر تغییرات هورمونیه ، اکثرا خوشخیم ، مال من چون رعایت میکنم و رژیم کم استروژن و فاقد استروژن دارم خودم حس میکنم کوچیکتر شده ، البته بعضی وقتا که توت فرنگی و مغزیجات و نوشابه و مخصوصا شکلات و روغن زیاد میخورم بزرگ میشه و درد میکنه ؟ هر دو سه روز یه لیوان چای ترش بخور ،من سینم به خاطر رازیانه چون سرشار از استروژن اینطور شد

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا بدب دل راه نده ...دوماحتمابده  باسوزن نمونه بگیرن ....اگرشله خوش خیمه ولی حرف دکتزای لعنتی ...

اخ نمیدونم دوتابچه ی کوچک دارم،هیشکس وندارم فرداگرفتاردکتروبیمارستاناشدم همراهم باشه همش بخدامیگم یکباره جونموبگیرولی راضی به عذاب کشیدنم نشو،تازه زندگیم خوب شده بودمیفهمیدم زندگی چیه،ازبچگیم همش سرباردیگران بودن وتحقیرومحتاج بودن به دیگران وتحمل کردم حالاکه شوهرم بامن وبچه هام خوب شده بوداین اتفاق واسم افتاده

2728
منم شهریور پارسال رفتم سینه هام شده بود پر توده هیپواکو کوچیک ، گفت حالت فیبرو کیستیک داره و چیز خاص ...

تو گوگل سرچ کن ببین چه موادی استروژن داره و کدوم نداره ، استروژن بالا باعث کیست تخمدان و سینه و توده در این دو جا میشع و عامل اصلی سرطان در اندام جنسی خانم ها و آقایان . به هیچ وجه رازیانه . سیاهدانه . تخم کتان . سویا ( غدغن) . کنجد . زیتون . هندوانه نخور . 

غذاهایی که استروژن میاره پایین مرکبات ، قارچ ، توت تازه ،انار ، انگور سیاه ، چای سبز و چای ترش ، ولی حواست باشه چای ترش خیلی زیاد نخوری چون اگر قصد بچه دار شدن داری مشکل ایجاد میکنه 

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم
منم شهریور پارسال رفتم سینه هام شده بود پر توده هیپواکو کوچیک ، گفت حالت فیبرو کیستیک داره و چیز خاص ...

هیپواکومگه بافیبروکیستیک فرق نداره؟؟مال من دردندارم فقط به حالت خابیده دست میزنم احساس میشه،ازرولباسم که دست بزنم بهترلمس میشه 

اخ نمیدونم دوتابچه ی کوچک دارم،هیشکس وندارم فرداگرفتاردکتروبیمارستاناشدم همراهم باشه همش بخدامیگم یک ...

نه چیزی نیست نگران نباش ، یکی از آشناهای ما توده هیپواکوش ۳ سانت بود جراحی سرپایی کرد درآورد ، خداروشکر ۹۰ درصدشون خوش خیمن ، ۱۰ درصد بقیه هم اگر به موقع بفهمیم درمان داره

هیپواکومگه بافیبروکیستیک فرق نداره؟؟مال من دردندارم فقط به حالت خابیده دست میزنم احساس میشه،ازرولباس ...

منظورم کیست معمولی که با اب پر شده نیست ، منظور دکتر اینه که پراکندگی و اندازه و تغییرات سینه حالت سینه ای هست که به خاطر تغیرات هورمونی به صورت فیبرو کیستیک در اومده ، سنوگراف گفت خیلی چیز خاصی نیست بزرگ بشن جراحی میکنن در میارن 

2738
نه چیزی نیست نگران نباش ، یکی از آشناهای ما توده هیپواکوش ۳ سانت بود جراحی سرپایی کرد درآورد ، خدارو ...

ماله من یک سانت درشش میلی بود،بعدلاغرشدم شدده درچهارمیلی،دکترهم میکه برای جراحی حدااقل بایدسه سانت باشع

ماله من یک سانت درشش میلی بود،بعدلاغرشدم شدده درچهارمیلی،دکترهم میکه برای جراحی حدااقل بایدسه سانت ب ...

آره بالای سه سانت جراحی میکنن ، اینا توده ها اگر بتونیم رژیم بدون چربی بگیریم و سطح استروژن کنترل کنیم کوچیک میشن ، چون بافتشون اکثرا از چربیه 

آره بالای سه سانت جراحی میکنن ، اینا توده های اگر بتونیم رژیم بدون جربی بگیریم و سطح استروژن کنترل ک ...

یعنی رژیموبگیرم توده کاملاازبین میره؟؟اخه دکترمن بهم گفته که هیچ دارویاروش مشخصی دردنیاوجودنداره که بگم قطعااین کاروبکنی توده ازبین میره،

راستی من قبل لاغرشدنم اصلاتوده رواحساس نمیکردم ولی چیزیکه بیشترمنومیترسونه اینه که اون  رشته ی سخت بابافت پهن سخت جمعاحدوچهارسانت میشه ولی دکتربمن گفت تودت یه سانته

اخ نمیدونم دوتابچه ی کوچک دارم،هیشکس وندارم فرداگرفتاردکتروبیمارستاناشدم همراهم باشه همش بخدامیگم یک ...

عملش سخت نیست من عمل کردم . و ۲ ساعت بعد عمل مرخص شدم. هیچ‌مشکلی هم نداشتم. یکم جای بخیه روز اول درد داشت که مسکن خوردم.‌من هفت تا توده ریز داشتم

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
توده هاتون چندسانتی بودن؟؟

اندازه تیله بودن.‌بعد عمل بهم‌نشون دادن.من‌اول سونو دادم ۲ یا ۳ تا ریز بودن ۴ ماه بعد رفتم عمل بدون سونو. بعد دکتر بعد عمل گفت ۷ تا توده شده بود

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2706