2733
2734
نداریم . شوهرم چننند بار زد تو سیستم که بفروشه . پیام میاد شما فاقد سهام عدالتید .

پس میگی آزادسازی انجام دادیم؟! برو سامانه سهام عدالت ورود ب سامانه بزن اطلاعات کارت ملیو میخواد ببین سهام داریدیانه

دردم از یار است و درمان نیز هم
برو تو پنل سهام عدالت کدملی رو بزن میگه شماره با کدملی یکسان نیست اونجا شماره ی خودت رو وارد کن دو ر ...

من تو خود سایت سهام عدالت رفتم خیلی وقته هاااا

خدایا دوست دارم😍خدایا عاشقتم😍خدایا دیوونتم😍خدایااااا شکرررررررتتتتتتت😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جدی

آره الان خیلی رفته بالا ارزش سهام ۵۳۲ نزدیکه ۱۷ میلیون شده 

دوستان نی نی سایتی عزیز برام دعا کنید ۶ساله در انتظار بچه دار شدن هستم سه بار آی وی اف کردم یه بار آی یو آی  لطفا با دلهای صافتون دعا کنید من باردار بشم و بچه های سالم و صالح خدا بهم بده
2728
آره الان خیلی رفته بالا ارزش سهام ۵۳۲ نزدیکه ۱۷ میلیون شده 

چرا کامل نمی خرن؟ اگ آزاد نکنی چی میشه میتونی باز آزاد کنی بچه 

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
من تو خود سایت سهام عدالت رفتم خیلی وقته هاااا

منم مشکل داشت اینکار رو کردم 

دوستان نی نی سایتی عزیز برام دعا کنید ۶ساله در انتظار بچه دار شدن هستم سه بار آی وی اف کردم یه بار آی یو آی  لطفا با دلهای صافتون دعا کنید من باردار بشم و بچه های سالم و صالح خدا بهم بده
2738
من آزاد سازی نکردم الان میتونم بکنم؟ کاش کامل میخریدن راستی ارزش داره نفروشیم بهتره

نه عزیزم تموم شده زمانش.البته شاید فرصتو تمدیدکرده باشن و من خبرندارم

دردم از یار است و درمان نیز هم
برو تو پنل سهام عدالت کدملی رو بزن میگه شماره با کدملی یکسان نیست اونجا شماره ی خودت رو وارد کن دو ر ...

تو پنل رفتم شوهرم شماره خودشو واس سهامم داده بود میرم پنل کد واس شماره شوهرم میره 

خدایا دوست دارم😍خدایا عاشقتم😍خدایا دیوونتم😍خدایااااا شکرررررررتتتتتتت😍😍😍
نه عزیزم تموم شده زمانش.البته شاید فرصتو تمدیدکرده باشن و من خبرندارم

یعنی اگ نکنن هیچ وقت نمیشه فروخت چی میشه بدش سود هر ماه میدن؟ 

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
حدود پونزده میلیون الان 

سی درصد چقده

چرا کامل نمی خرن؟ اگ آزاد نکنی چی میشه میتونی باز آزاد کنی بچه 

یه مهلتی برای آزادسازی دادن تا اول تیر بود .شاید دوباره مهلت بدن .عید غدیر دوباره اجازه فروش دادن

2706