2726

برو درخواست فروش سهم بزن وقتی فروش رفت درخواست واریز وجه بزن پول بیاد به کارتت

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقد ارزش داره پنصدی

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔

من شمارمو ویرایش کردم خانوما الان یکماهه 

ولی نمیتونم فروش بزنم میگه شماره معتبر نیس کسی اطلاعی داره بهم بگه ممنون میشم

خدایا دوست دارم😍خدایا عاشقتم😍خدایا دیوونتم😍خدایااااا شکرررررررتتتتتتت😍😍😍

یه سوال

من حالا برگ سهام عدالتمون رو پیدا کردم

چیکارش کنم؟

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
یه سوال من حالا برگ سهام عدالتمون رو پیدا کردم چیکارش کنم؟

بده بغلی هههه فان

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
من خودم باگوشی ازادسازی کردم روش مستقیم وزدم کدسجام نخواست بقیه که رفتن کاعینت کدسجام گرفتن واسه من ...

برا شماازاد شده ولی برای خریدوفروش باید برید سامانه سجام بعد که کد رهگیری اومد میری دفترپیشخوان

دردم از یار است و درمان نیز هم
کجا؟من با ایوا فروختم  یکماهه هیچ پولی به حسابم نیومده

من تا همین حد بلد بودم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2706