2733
2739
قربونت برم عزیزم مرسی که انقد مهربونی😙😍 ان‌شاءالله روزی خودت😍

قربونت برم ❤😍

فعلا یه شیطونش رو پامه که تا الان بیدارم 😂

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره چون کلا یه جوریه مرده پیمان بیماری روحی داره

نه بابا

مادرشو قایم میکنه

از کجا میگین مرده؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2731
بله مادرش فوت کرده

از کجا میدونین؟

پس چرا من نفهمیدم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
اره منم میگم‌ لیلا مرده، پیمان توهم زده،  احتمالا قرضی چیزی مصرف میکنه

😦😦

الهی عزیزم خداحفظتون کنه براهم💖💓 پس ان‌شاءالله دومی روزیت بشه🙆🏼‍♀️😄😋

مرسی عزیزم دلم همچنین❤

نه تروخدا از این دعاها نکن😂

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2740
😦😦

یجوری هست دیالگ هایی که میگه، 

انگار از عمد اینجوری نوشتن 

فقط پیمان رو تایید میکنه و تو فکر انتقام هست، نمیگه این خونه‌از کجاست و ..

با اینکه لیلا همچین شخصیتی نداشته، 

شخصیتش واقعی نیست 

به زودی معلوم میشه 

روحه ولی پیمان که مریضه باور نداره اون روحه فکر میکنه واقعیه...میبینی که دخترشم که نیکی باشه گفت که ...

ولی پیمان که برد خونه رو نشون نیکی بده گفت اینجا سه تایی زندگی میکنیم من و تو و مامان

وااا ن  این چ حرفیه!!!!!! ندیدی پیمان نگران این بود نکنه  باباش بفهمه سنگ قبر الکیه&n ...

جوابای این پست و ببینی بیشتر می ترسی😭😭

ولی پیمان که برد خونه رو نشون نیکی بده گفت اینجا سه تایی زندگی میکنیم من و تو و مامان

من نشنیدم اینو بگه

ولی بعدش گفت تو رو جون مامان خرابش نکن

یعنی مامانش زندست دیگه

بخند، همین  
خب آره هدیه خیلی منتظر این اتفاق بود شب تولد فرهاد یادته؟ هدیه گفت من میرم تو اتاق منتظر فرهاد شد ...

اره گلم.میدونم.هدیه دوست داشت.ولی بعد از ماجرا ی طلاق واینا  این اصلا صحنه ی خوبی نبود باید باهاش صحبت میکرد یا یه جور دیگه برخورد میکرد

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.
2706