2733
2734
بچه ها تو هم گناه  لیلا روحش با پسرش حرف میزنه؟

وااا ن 

این چ حرفیه!!!!!!

ندیدی پیمان نگران این بود نکنه  باباش بفهمه سنگ قبر الکیه 

ترسوندیم آخرشبی

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دل اگه بیکاری و تاحالا فیلم خوب ندیدی ک ممکنه از یه همچین سریال سخیف و خری خوشت بیاد حتمن ببین گلم-آ ...

🤣🤣🤣🤣

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
وای خدا نگو این ساره بیات فقط بلده نقش آدمای خسته و عن چهره رو بازی کنه

خخخ من و شوهرم پنج قسمتش دیدیم کلی فحش به ساره بیات و کارگردان فیلم دادیم 

حالا اخرش معلوم شد چه مرگش شده؟؟

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
2731
خخخ من و شوهرم پنج قسمتش دیدیم کلی فحش به ساره بیات و کارگردان فیلم دادیم  حالا اخرش معلوم شد ...

ن بابا منکه ندیدم دیگه گور باباشون

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
2740
اره چون کلا یه جوریه مرده پیمان بیماری روحی داره

وااا  روح چیه

این چ حرفیه!!!!!!

ندیدی پیمان نگران این بود نکنه  باباش بفهمه سنگ قبر الکیه 

ترسوندیم آخرشبی

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
وای خدا نگو این ساره بیات فقط بلده نقش آدمای خسته و عن چهره رو بازی کنه

من تا حالا یه بازی با انرژی ازش ندیدم، چرا فکر میکنه اینطوری حرف بزنه خاص میشه؟ 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
ن بابا منکه ندیدم دیگه گور باباشون

ببین من چه بیکاری ام که هنوز دارم دنبالش میکنم .خدا هیچ کسو محتاج این فیلمای ابکی گوه بازیگر نکنه 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
2706