2737
2739
عنوان

چرا این خوابارو میبینم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 47 پست
منم همیشه تو تاریکی مطلق دارم فرار میکنم هربار از یه چیزی دقیقا مثل شما بیدار میشم خستم.  یه ب ...

خودت ازون ترس خبر داشتی؟

من ادمیم همیشه حرفایی که باید ب دیگران بگمو تو دلم نگه میدارم و خودخوری میکنم و گاهی اوقات خواب میبینم ک از دست یکی ناراحتم یا ی اتفاق بد و تنش زا افتاده تو خوابم و هررررچی حرف میزنم صدام درنمیاد صدا تو گلوم گیر میکنه و هیشکی صدامو نمیشنوه اخرش مجبورم جیغ بکشم تا صدام دربیاد.

حس میکنم این خابم ربط داره به همین سکوت اجباریم

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
اِ🙁

اره از یه مرده هم که کانال تعبیر خواب داشت پرسیدم ویس داد یه مشت حرف مفت زد گفتم فقط ببند بلاکش کردم اسکولو😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا شوهر منم همش خواب دزد و گرگ میبینه ،،از صدای ناله هاش میفهمم باز داره خواب میبینه بیدارش میک ...

منو خواهرم تو ی اتاق میخابیم دیشب خاهرم داشت تو خواب نعره میزد مردم از ترس.نصف شب بودو چراغا خاموش پریدم بغلش محکم تکونش میدم ک بلند شو داری خواب میبینی من میترسممم😂😂😂.

خوب شد دیونه نشد تو خاب انقد تکونش دادم🤣

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
اره از یه مرده هم که کانال تعبیر خواب داشت پرسیدم ویس داد یه مشت حرف مفت زد گفتم فقط ببند بلاکش کردم ...

ب یه آدم عالم بگو 

منم ی بار تو ی سایت عمومیه تعبیر خواب رفتم خوابمو بنویسم 

بعد ریز ترین چیزارم خواسته بود 

بعد اونا رو چرت نوشتم جلو همه کلی باهام دعوا کرد که فک کردی من دزدمو فلان😂😂😂منم دیگه پشت دستمو داغ کردم به هر کسی بگم خوابمو

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728
خودت ازون ترس خبر داشتی؟ من ادمیم همیشه حرفایی که باید ب دیگران بگمو تو دلم نگه میدارم و خودخوری می ...

بله من ترسمو میدونم اما حل نمیشه، من از بچگی به شدت مادرکنترل گری داشتم، همیشه ازم ناراضی بود، همیشه تحقیر و توهین و سرکوفت داشتم، جلوی همه میگفت دختر من گیجه، درحالی که تو مدرسه همیشه شاگرد اول بودم و روابط اجتماعیمم خیلی خوب بود، هیچوقت تشویقم نکرد هرموفقیتیم داشتم انگار نمیدید اما با کوچکترین اشتباه سیل تحقیر و سرکوفت روانه ام میکرد. 

همیشه میگفت باید پول دربیارین الانم که ازدواج کردم چون دست پر اونجا نمیرم مطلقا احترام ندارم، ترسم همیشه این بود کاری نکنم تحقیرم کنه دعوام کنه و منو به باد فحش بگیره الانم همون ترسو دارم. 

دقیقا شما هم ممکنه همین گفتن حرفتون ترس بزرگتون باشه، چون حرفتو نمیزنی ذهنت درگیره از چی میترسی که حرفتو نمیزنی و خودخوری میکنی؟ 

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
منو خواهرم تو ی اتاق میخابیم دیشب خاهرم داشت تو خواب نعره میزد مردم از ترس.نصف شب بودو چراغا خاموش پ ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای خدا ترکیدم،،،،منم موهام باز بود عین شیر جنگل شده بودم رفتم بیدارش کنم تا منو دید زهرترک شد چشاش اندازه کاسه شد از ترس😂😂😂😂بیچاره دلم براش سوخت😁😁

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
بله من ترسمو میدونم اما حل نمیشه، من از بچگی به شدت مادرکنترل گری داشتم، همیشه ازم ناراضی بود، همیشه ...

منم مامانم تا حدودی اینجوری بوده و اذیتم کرده بشدت .

مامنم ادم سلطه گری بود و همیشه باید حرف خودش بود اگه خلافش کاریو میکردی زمینو زمانو ب هم میریخت و قشقرقی ب راه مینداخت ک نگو و نپرس همیشه بهم خیلی فوش میداد و میگفت تو زبون درازی.(چون گاهی تو روش وایمیستادم و از خودم دفاع میکردم.البته اکثراااا اون برنده میشد و من نمیتونستم کاریو پیش ببرم )همیشه من انقلاب میکردم و خودمو فدای بقیه میکردم خلاصه کل کاس کوزه ها سر من خالی میشد و بقیه با ارامش چیزی ک من واسش جنگیدمو انجام میدادن و اینوسط بد ماجرا من میشدم.

شاید الانی ک من نمیتونم حرفامو بگم و همیشه میشه بغض تو گلوم همین حرفای مامانم بود ک بهم میگفت زبون دراز و ترسم ازین بود ک واقعا زبون دراز باشم‌واس همینه ناخوداگاه کلمات تو گلوم گیر میکنه و بالا نمیاد با اینکه اصن همچی چیزیو دوس ندارم و خیلی بابتش اذیت شدم

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای خدا ترکیدم،،،،منم موهام باز بود عین شیر جنگل شده بودم رفتم بیدارش کن ...

😂😂😂😂والا منم دیشب مردمو زنده شدم .

2738
منم مامانم تا حدودی اینجوری بوده و اذیتم کرده بشدت . مامنم ادم سلطه گری بود و همیشه باید حرف خودش ب ...

درکت میکنم عزیزم، دقیقا ترس ناخودآگاه شماهم ممکنه همین باشه، من اعتماد به نفسم ضعیف شد الانم نمیتونم حرف بزنم کلی هم تو زندگی متاهلیم سرهمینا مشکل دارم، خوابات و مادرت تا حدودی شبیه منه فقط من نمیجنگیدم خفه میشدم تا حرف نشنوم

درکت میکنم عزیزم، دقیقا ترس ناخودآگاه شماهم ممکنه همین باشه، من اعتماد به نفسم ضعیف شد الانم نمیتونم ...

من تو خونمون خیلی جنگیدم ولی همیشه اونا برنده میشدن و خاهرام بعد جنگیدن من نفس راحت میکشیدن.

راستش بعد ازدواجم همین سکوتم مقابل خونواده شوهرم مشکل ساز شد.چون هییییچوقت از ناراحتیام دم نزدم و چیزی نگفتم و اونا فک میکردن من ناراحت نمیشم.

من تو خونمون خیلی جنگیدم ولی همیشه اونا برنده میشدن و خاهرام بعد جنگیدن من نفس راحت میکشیدن. راستش ...

منم دقیقا مثل شمام درمقابل شوهرم همیشه لالم وقتیم حرفی بزنم اصلا اهمیت نداره براش، چون عادت کرده من نباید ناراحت بشم و همیشه حق به جانبه، نمیتونم از حقم دفاع کنم اختیار هیچی رو تو زندگیم ندارم، جالب اینجاست این شخصیت ضعیف نتیجه تربیت مادرمه بعد همون مادر همیشه تحقیرم میکنه که تو بی عرضه ای شوهرت به حرفت گوش نمیده. ازین طرفم شوهرم کلا به هیچ حرفیم گوش نمیده مطلقا هیچی

منم دقیقا مثل شمام درمقابل شوهرم همیشه لالم وقتیم حرفی بزنم اصلا اهمیت نداره براش، چون عادت کرده من ...

درکت میکنم و میدونم چی میگی.

منم ی جواریی مث تو هستم.

البته من دیگه کارم بخاطر دخالتاشون ب جدایی کشیده.

شوهرم با وجود تمام خوبیام هنوزم ی جورایی پشت خونوادشه 

اگه خوابهات  اذیتت میکنن آیت الکرسی بخون قبل خواب اگه مذهبی هستی و دوست داری

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
درکت میکنم و میدونم چی میگی. منم ی جواریی مث تو هستم. البته من دیگه کارم بخاطر دخالتاشون ب جدایی ک ...

من خانوادش دخالت نمیکنن اما خودش آدمیه که به درد ازدواج نمیخورد، فقط کل ذهنش کار و پوله هیچی براش مهم نیست، امشب بهش گفتم کاش میتونستم ازت جدا بشم

استارتر جان...

این مدل خوابها ریشه در کودکی داره ممکنه شما از چیزی بترسید یا ترسیده باشید!

بنده معمولا قبل خواب به هرچی فکر کنم خواب اون چیز رو میبینم.

و خوابی که اذیتم میکنه اینه که عکس هر کسی رو که فوت شده ببینم چه اشنا یا حتی چه اگهی ترحیم خواب اون فرد رو میبینم و حتی صحبت هم میکنن توی خواب اما صبح فقط چهره افراد یادم میمونه نه صحبتاشون.

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای میل خود کامران شدم🌷
2706